04 Cze 2019

Calvin Klein — najmłodsza marka w rodzinie Silesia Jeans

Marka Calvin Klein Jeans, znana doskonale na całym świecie, niedawno zagościła także w asortymencie Silesia Jeans oraz sklepu internetowego Bluestilo.com. Dlaczego zaprosiliśmy Calvina do naszych sklepów i co warto wiedzieć o tej marce, zanim wybierzecie się na zakupy?

Calvin Klien, założyciel marki, kroczył na scenę modową już w 1968 roku. Z jednej strony jego projekty są klasyczne i minimalistyczne, z drugiej słynny projektant uwielbia prowokować. Szerokim echem odbiła się kampania reklamowa z 1979 roku, w której pojawiła się Brooke Shields ubrana jedynie w jeansy Calvina. Plakaty z wizerunkiem aktorki wywołały ogólnoświatowy skandal, ponieważ ta miała wtedy zaledwie 15 lat.

Brooke Shields Calvin Klein Jeans

Plakat Calvin Klien Jeans, źródło: https://pl.pinterest.com/pin/320388960968569456/

Od tamtej pory każdy chciał nosić spodnie jeansowe od Kleina, które stały się symbolem młodości i piękna. Przedmiotem kultu stały się także basicowe T-shirty z logotypem oraz inne części garderoby i nie tylko.

Calvin Klien zasłynął z tworzenia ubrań i akcesoriów, jednak warto pamiętać, że w ciągu wielu lat obecności na rynku modowym tworzył pod swoją marką także perfumy, biżuterię oraz elementy wyposażenia domu, między innymi naczynia, pościel i ręczniki.

W sklepie internetowym Bluestilo.com można kupić obuwie marki Calvin Klein Jeans. Większość modeli ma neutralne kolory i jest ozdobiona minimalistycznym logotypem. W asortymencie znajdują się damskie i męskie buty sportowe, trampki, a nawet klapki.

Więcej produktów od Calvina Kleina można znaleźć w duobrandowym salonie Silesia Jeans w Galerii Libero w Katowicach. To tam znajdują się najnowsze kolekcje marki, a wśród nich wygodne spodnie jeansowe, modne T-shirty i okrycia wierzchnie, a także bielizna.

Silesia Jeans Dzień Kobiet

Calvin Klein Bluestilo.com

©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.