22 Lut 2019

Co łączy rozdanie Oscarów ze spodniami jeansowymi?

W najbliższą niedzielę odbędzie się 91. ceremonia wręczenia Oscarów. Silesia Jeans specjalizuje się w denimie, a nie filmach, jednak znaleźliśmy sposób na połączenie tych dwóch tematów. Dzisiaj przedstawimy Wam gwiazdy, które łączą dwie rzeczy: występ w filmie nominowanym do Oscara oraz miłość do jeansowych ubrań i kultowych denimowych marek.

Jeśli czytaliście na naszym blogu tekst „Wrangler — ulubiona marka gwiazd„, to na pewno pamiętacie, że Freddie Mercury był fanem jeansów tej marki. Wystąpił w nich nawet podczas legendarnego koncertu Live Aid na stadionie Wembley w 1985 roku. Powtórkę z tego wydarzenia możemy oglądać w nominowanym do Oscara filmie „Bohemian Rhapsody”, opowiadającym historię zespołu Queen. Tam jeansy Wrangler nosi nominowany za najlepszą rolę pierwszoplanową Rami Malek, wcielający się w rolę Freddiego.

Wrangler Rami Malek Bohemian Rhapsody

Rami Malek w spodniach jeansowych Wrangler w filmie „Bohemian Rhapsody”, źródło: spotern com

Amy Adams, grająca w „Vice” — filmie biograficznym o wiceprezydencie USA, Dicku Cheney’m — żonę głównego bohatera, Lynne Cheney prywatnie jest fanką marki Levi’s. Niejednokrotnie można było zobaczyć ją w ubraniach z charakterystyczną czerwoną wszywką.

Kurtka Damska Levi's Amy Adams

Amy Adams w kurtce jeansowej Levi’s, źródło: denimology com

W ubraniach Levi’s często pokazuje się także Lady Gaga, która w 2018 roku zasłynęła z roli w nominowanym do Oscara głośnym dramacie muzycznym „Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka świetnie wygląda w spodniach jeansowych oraz szortach marki i chętnie je zakłada.

Spodnie Jeansowe Levi's Lady Gaga

Lady Gaga w spodniach jeansowych Levi’s, źródło: denimblog.com

Fanem denimu jest także filmowy partner Lady Gagi — Bradley Cooper, nominowany za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie, który sam wyreżyserował. Mowa oczywiście o wspomnianych wyżej „Narodzinach gwiazdy”, gdzie Cooper pokazał nie tylko talent aktorski, ale także wokalny.  Prywatnie aktor nosi ubrania marek takich, jak Levi’s czy Wrangler.

Kurtka Jeansowa Sherpa Levi's Bradley Cooper

Bradley Cooper w kurtce Sherpie Levi’s, źródło: justjared.com

Kurtka Jeansowa Sherpa Wrangler Bradley Cooper

Bradley Cooper w kurtce jeansowej Sherpie Wrangler, źródło: denimology.com

Koszula Levi’s pojawiła się także na planie filmu „Narodziny Gwiazdy” — Cooper miał ją na sobie podczas jednej ze scen. Chociaż nie jest łatwo wyłapać taki szczegół w filmie, w tym przypadku w oczy rzuca się charakterystyczna czerwona wszywka oraz klapy kieszeni w kształcie skrzydeł nietoperza — batwinga.

Koszula Jeansowa Levi's Bradley Cooper Narodziny Gwiazdy

Bradley Cooper w koszuli jeansowej Levi’s w filmie „Narodziny gwiazdy”, źródło: filmweb.pl

  • WYPRZEDA do 50 TRWA odwied nas stacjonarnie lub online na
  • Piatek weekendu poczatek Jakie macie plany?
  • Akcesoria s nieodcznym elementem kadej stylizacji Zobacz propozycje marki Levis
  • Wyra swj styl z mark Levis Tshirt czy bluza z
  • Jeli szukasz nowych elementw garderoby sprawd mark Mustang 30
  • Baleriny sandaki i klapki s podstaw letnich stylizacji! Sprawd ktre
 • ©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.