05 lt. 2018

Co ma zgrabna sylwetka do za małych jeansów?

Spodnie jeansowe damskie

Do przygotowania tego wpisu koniecznym było prześledzenie kobiecych wpisów na forach, wywiady z koleżankami oraz przyznanie się do swoich osobistych fanaberii… Drogie Panie, (ponieważ dzisiejszy temat dotyczy Was najmocniej, no chyba, że Wasi mężczyźni również chcą pojąć, po co nam za małe ubrania…) najwyższa pora powiedzieć głośno, jak niekorzystne decyzje zapadają czasami w damskich przymierzalniach. Utkwiło nam bardzo dosadnie,  że małe jest piękne. Fakt, że w najnowszej kolekcji Levi’s niesamowicie dopieścił modele SKINNY i SLIM dla osób o szczupłej i chudej sylwetce nie oznacza, że każdy powinien dążyć do tego typu sylwetki. To propozycja, a raczej rozwiązanie, które pozwoli czuć się komfortowo tym, którzy nie mają aż tyle do „opięcia”. Dlaczego więc tak desperacko próbujemy wbijać się w za małe ubrania?

Levis 710 Super Skinny 711 Skinny 712 Slim

>> LEVI’S SKINNY, SLIM <<

Modnie może być wygodnie

Zdecydowanie częściej można spotkać kobietę w za ciasnych spodniach niż w za ciasnej „górze”. Dużo łatwiej nam przeszacować rozmiar spodni, który nie zawsze spowodowany jest błędną metką na produkcie lub wyjątkowo zniekształconym odbiciem wyszczuplających luster sieciówek… Same wybieramy za małe dżinsy. Oto dlaczego:

1. „Bo się rozejdą”

Dżins doskonale dostosowuje się do ciała, poddaje się podczas ruchów. Tak „spersonalizowane” spodnie można nosić przez kilka tygodni, a kiedy dojdzie do poważniejszego zabrudzenia, spodnie w praniu minimalnie się zejdą, aby po kilku dniach ponownie wrócić do stanu sprzed prania. Te odczuwalne różnice w rozmiarach to zaledwie kilka milimetrów, nigdy rozmiar, tym bardziej dwa! To mit.

2. „Bo do nich schudnę”

Kiedy motywacja do zmiany nie wychodzi bezpośrednio z naszego przekonania, tylko jest spowodowana czymś zewnętrznym, zwykle jest nietrwała. Kupujemy za małe z myślą, że do lata ubrania idealnie będą pasować na wyrzeźbione ciało. Niekoniecznie.

3. „Bo zawsze nosiłam 38”

A kto nie nosił rozmiaru 38… w liceum :). Dorastamy, rodzimy dzieci. Najwyższa pora pogodzić się ze zmianą. Akceptacja samej siebie ułatwi wiele kwestii, dlatego warto rozsądnie zacząć od porozumienia z samą sobą.

4. „Bo chcę wyglądać sexy”

I wyglądaj! (Walentynki tuż, tuż!) Kiedy nie wiesz jak dobrać spodnie, zdaj się na doradców w salonie. Pokochasz swoje nowe dżinsy w odpowiednim rozmiarze i długości nogawki, uwydatniające co trzeba i kryjące mankamenty. Magiczny model damskich spodni Scarlett Lee (fot. poniżej) ujmuje kilogramów i formuje kobiecą sylwetkę niezależnie od rozmiaru!

Jeansy Lee Scarlett Woman

>>LEE SCARLETT<<

Co dwie głowy to nie jedna

Zakupy mają swoją oczyszczającą moc. W kryzysowych sytuacjach pozwalają kobiecie odreagować 🙂 Warto jednak pamiętać, że od tego czy uznamy je za udane, zależą ubrania, które wybierzemy. Kiedy możemy, zabierzmy kogoś ze sobą. Kogoś, kto będzie umiał doradzić bądź też odradzić konkretny zakup. Wybierając shopping w pojedynkę czasami zdajemy się na łaskę przypadku. Przy wyborze spodni dżinsowych doświadczony doradca to skarb. Nie ograniczaj się do jednego modelu spodni! Na przymiarkę czeka cała kolekcja, a para parze nierówna! Mierz, próbuj, pytaj – poświęć ten czas na solidny research idealnie pasujących Tobie dżinsów. Nie trać czasu na głowienie się nad zwrotem pochopnego zakupu!

Nie od parady nazywamy się specjalistami odzieży denimowej. Nastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam występować w roli doradców i dzielić się wiedzą z Wami. Nie ma co ukrywać, w tym wypadku rozmiar ma znaczenie. Dobrze dobrany fason dżinsów pozwoli w pełni korzystać z ich funkcjonalności zapewniając wygodę, komfort, estetykę i pewność siebie. Nadal nie jesteś przekonana? Zaufaj nam. To nie rozmiar spodni sprawia, że wyglądasz sexy. To ilość męskich spojrzeń, które odprowadzą Cię wzrokiem, kiedy zobaczą jak doskonale dżinsy na Tobie leżą.

Jeansy Damskie Lee Scarlett >>LEE SCARLETT<<

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.