24 Sty 2018

Dziarskim krokiem z Nowym Rokiem!

Silesia Jeans Kalendarz na Nowy Rok 2018Nowy Rok zawsze niesie za sobą falę zmian. Symbolicznie zapisujemy nasze plany, cele i marzenia na magicznej kartce w nadziei, że obietnice złożone przed sobą dociągniemy do następnej imprezy Sylwestrowej. Niestety MY nie mamy na to wpływu, jak w tym roku pójdzie Wam dotrzymywanie postanowień, chyba, że zaplanowaliście sobie zmianę dotyczącą tego, jak chcielibyście się ubierać, co chcecie nosić. Może odważniej niż w poprzednich latach? Przeciwnie? Więcej klasyki, bardziej uniwersalnie? Być może silne postanowienie wymodelowania sylwetki pociągnie za sobą lawinę zmiany całej garderoby? A może planujecie dziecko? Takie sytuacje zdecydowanie wymuszają chociażby tymczasową rewizję garderoby. Moda nierozłącznie towarzyszy każdemu z naszych planów. Przyjrzyjmy się temu zjawisku z bliska.

Co?Kto?Komu? dał – to był istny szał!

Styczeń to wyjątkowy miesiąc modowy. Jeszcze dobrze nie przyzwyczailiśmy się do zimy, prawie pokochaliśmy nasze ciepłe ubrania, a tu nagle w styczniu BOOM! Po Sylwestrze szaleństwo wyprzedaży (tegoroczna noworoczna wyprzedaż to było istne szaleństwo! 🙂 ) Ilość klientów w naszych salonach stacjonarnych, jak i kupujących online na bluestilo.com pokazała, że wiele osób szykuje dla siebie ogrom zmian. (Tym samym potwierdziliście, że kolekcja Jesień/Zima bardzo Wam się podoba – to nas cieszy!). Zauważyliśmy, że szykując gwiazdkowe prezenty, najchętniej sięgaliście po klasykę. Dobry jeans, bluza czy t-shirt z logiem ulubionej kultowej marki takiej jak Levi’s, Wrangler czy Lee to coś, co nie może się nie spodobać. Zachowawczo, dla pewności, że prezent będzie w 100% zgodny z życzeniem bliskiej osoby, można skorzystać z karty podarunkowej Silesia Jeans. Jeżeli ktoś obawia się, że to prezent banalny lub oklepany, jest w błędzie. Wraz z kartą dajemy komuś szansę na prawdziwe zakupowe szaleństwo.

Do klasycznych setów skomponowanych tuż przed Wigilią doskonale będą pasować nabyte podczas wyprzedaży najbardziej zmyślne, gorące sztuki jesienno/zimowej kolekcji! Całkiem sprytnie! Miniony rok był rokiem klasycznej jeansowej kurtki Levi’s Trucker, którą w wersji dla Panów specjalnie nadprogramowo sprowadzaliśmy od producenta, ponieważ ta pozycja w grudniowym kalendarzu Silesia Jeans spodobała Wam się szczególnie!

Kurtka Levis Trucker Jacket Man

Przejrzyj, co masz, może komuś dasz?                                               

Noworoczne motywacje wykorzystaj na przegląd i porządki w szafach. Nie tylko Ty potrzebujesz zaczerpnąć świeżego powietrza! Wypuść mole, daj sobie szansę na podjęcie decyzji w czym definitywnie nie będziesz chodzić i co do niczego Ci nie pasuje. Niebawem przywitamy nową kolekcję Wiosna/Lato i chociaż temperatura jeszcze niska, to przyszykujmy się na to, aby w pierwszy ciepły wiosenny dzień dobrze się zaprezentować. Bezdyskusyjnym atutem obecnej mody streetwear jest indywidualizm i nowe podejście. Mając na wieszaku trucker’kę sprzed 20 lat, każde połączenie będzie wyglądać odjazdowo, ale czy różowe dzwony z brokatem dzisiaj tak samo jak kiedyś powalą Twoje kumpele z przedszkola? Być może nie. Jako eksperci mody dżinsowej wiemy, co jest warte zachowania na potem. Przygotuj miejsce dla swojego nowego wizerunku, nie opieraj się przed tym. Nowe w tym przypadku zawsze oznacza ekscytację! (Już teraz wiecie, co czujemy za każdym razem, kiedy rozpakowujemy nową, świeżutką kolekcję :))

Nikt z nas nie dopilnuje, aby Wasze postanowienia noworoczne się zrealizowały, możemy jedynie zapewnić, że postaramy się, aby każdy kolejny dzień w Nowym Roku minął w wygodnych, stylowych ubraniach dających inspirację każdemu, kto na Was spojrzy.

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.