10 Mar 2019

Dzień Kobiet z Silesia Jeans

W niedzielę po tegorocznym Dniu Kobiet zaprosiliśmy 10 śląskich blogerek i influencerek na spotkanie do salonu Silesia Jeans Premium Store w Galerii Libero w Katowicach. Dziewczyny odbyły spotkanie ze stylistką, która radziła, jak dobrać spodnie jeansowe do sylwetki. Chcecie także poznać jej rady?

Po krótkim powitaniu w salonie Silesia Jeans Premium Store oraz uczczeniu spotkania toastem, rozpoczęło się spotkanie ze stylistką, Agnieszką Krajewską, która najpierw opowiedziała o historii spodni jeansowych oraz naszych ulubionych denimowych marek. Wspomniała także o najmodniejszych fasonach.

 

Silesia Jeans Dzień Kobiet

Okazało się, że trendy są o wiele bardziej związane z ekonomią, niż mogłoby się wydawać. Moda na jeansy skinny, czyli mocno przylegające, pokierowana była chęcią zaoszczędzenia przez marki materiału. Mniej wykorzystanego materiału to bardziej ekonomiczne spodnie.

Zaproszone przez nas blogerki dowiedziały się także co nieco o tym, jak dobrać jeansy do figury i na które elementy spodni zwrócić uwagę, aby wyglądać jak najlepiej. Agnieszka zwróciła uwagę między innymi na kieszenie, które podkreślą kształt pupy. Ważne jest także dobieranie ubrań do sylwetki tak, aby zachować jej proporcje.

Nasza stylistka podkreśliła, że od mody ważniejszy jest styl, a zasady ubierania należy znać po to, aby móc je łamać.

Poruszony został także temat „koloru roku”, który nie tylko jest modnym odcieniem, ale także niesie ze sobą przesłanie. W tym roku najmodniejszym kolorem jest koralowy, a jego wyborowi przyświecała idea dbania o środowisko.

 

Silesia Jeans Dzień Kobiet

Silesia Jeans Dzień Kobiet

Po rozmowie ze stylistką zaproszone przez nas influencerki wpadły w zakupowy szał. Korzystając z rad Agnieszki, wybrały dla siebie modne outfity, które następnie nasz fotograf uwiecznił na zdjęciach. Hitem podczas mini sesji zdjęciowej była ścianka z motywem roślinnym.

Silesia Jeans Dzień Kobiet Silesia Jeans Dzień Kobiet Silesia Jeans Dzień Kobiet Silesia Jeans Dzień Kobiet

Silesia Jeans Dzień KobietSilesia Jeans Dzień KobietSilesia Jeans Dzień KobietSilesia Jeans Dzień Kobiet

Naszymi gośćmi w Galerii Libero były blogerki i influencerki modowe ze śląska: Olivka_blog, Memum, GadkaMatka, OliwiaZembok, SonkaKaminska, Imdominikapolak,  DominikaTworek, _agneslifestyle oraz BlessTheMess.

Salon Silesia Jeans Premium Store w Galerii Libero w Katowicach ma w swoim asortymencie ubrania marek Tommy Jeans i Calvin Klein Jeans. Nasza stylistka podkreśla, że są to marki z długą tradycją, jednak stawiające na projekty oparte na najnowszych trendach.

  • WYPRZEDA do 50 TRWA odwied nas stacjonarnie lub online na
  • Piatek weekendu poczatek Jakie macie plany?
  • Akcesoria s nieodcznym elementem kadej stylizacji Zobacz propozycje marki Levis
  • Wyra swj styl z mark Levis Tshirt czy bluza z
  • Jeli szukasz nowych elementw garderoby sprawd mark Mustang 30
  • Baleriny sandaki i klapki s podstaw letnich stylizacji! Sprawd ktre
 • ©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.