19 lut 2020

Jack&Jones x Donald Duck

Marka Jack&Jones słynie z koszulek i bluz ozdobionych kolorowymi, często zabawnymi grafikami. Nowa kolekcja marki zachwyci fanów komiksów, ale nie modnych aktualnie suberbohaterskich, a retro książeczek, jakie duża część z nas może pamiętać z lat młodości. Przedstawiamy najnowszą kolekcję Jack&Jones x Donald Duck.

Światowe marki regularnie wypuszczają na rynek limitowane kolekcje odzieży, stworzone w ramach współpracy z innymi firmami. Jack&Jones tworzy co najmniej kilka takich minikolekcji rocznie — na pewno pamiętacie modne jakiś czas temu koszulki Jack&Jones sygnowane logo MTV czy Kodak. Tym razem marka zaprosiła do współpracy najpopularniejszego kaczora na świecie, sprawiając tym ogromną przyjemność fanom Disney’a i nie tylko.

Jack& Jones Donald Duck

Najpierw trochę faktów: Kaczor Donald to popularna i lubiana postać, zaraz obok Myszki Miki (która w ubiegłym roku wystąpiła w limitowanej kolekcji marki Levi’s). Dlaczego cieszy się taką popularnością? Stworzona w 1934 roku przez samego Walta Disney’a postać to prawdziwy pechowiec. Chociaż stara się mieć pozytywne podejście do życia, wyjątkowo często spotykają go nieprzyjemne sytuacje, które bardzo go denerwują. Donald jest gwałtowny, łatwo wpada w gniew, ale ma też dobre serce. To bohater z krwi i kości, którego przygody bawią dzieci i dorosłych, w którym jednocześnie często możemy zobaczyć własne odbicie, dlatego tak łatwo z nim sympatyzować.

Koszulki i bluzy Jack&Jones x Donald Duck przedstawiają słynnego kaczora w dwóch odsłonach: albo na prostych, jedno- lub dwukolorowych obrazkach, nawiązujących stylistyką do wczesnych animacji z Donaldem, albo na grafikach rodem wyjętych z komiksów, gdzie kaczor przedstawiany jest w różnych zabawnych sytuacjach.

Jack&Jones x Donald DuckJack&Jones x Donald Duck
Jack&Jones x Donald DuckJack&Jones x Donald Duck

Minikolekcja Jack&Jones x Donald Duck to propozycja zarówno dla młodych fanów kolorowych aplikacji, jak i mężczyzn doskonale pamiętających przygody wesołego kaczora z nieco starszych komiksów lub animacji. Koszulki i bluzy mają regularne fasony i neutralne kolory, co sprawia, że są uniwersalne, a nieduże grafiki ze śmiesznymi podpisami są modną ozdobą.

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.