30 Lis 2018

Odzieżowy kalendarz adwentowy na Bluestilo.com!

Kalendarze adwentowe w różnych wersjach znane są od wielu lat i mają umilać czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Popularnością cieszą się kalendarze ze słodyczami, kosmetykami i innymi drobnymi prezentami na każdy dzień grudnia, aż do Wigilii. My w tym roku także przygotowaliśmy dla Was swoją wersję kalendarza adwentowego!

Początkowo, w połowie XIX w., w oczekiwaniu na Wigilię Bożego Narodzenia każdego kolejnego dnia adwentu wieszano w domach kolejny obrazek dotyczący świętej rodziny i narodzin Jezusa. Można było także zapalać codziennie jedną świecę lub skreślać kreskę narysowaną kredą na drzwiach domu.

Uwielbiany przez dzieci słodki kalendarz adwentowy zawdzięczamy drukarzowi, Gerhardowi Langowi, który będąc małym chłopcem nie mógł doczekać się Wigilii. Jego mama, aby umilić mu oczekiwanie, wypisała na kartonie liczby od 1 do 24, a przy każdej z nich umieściła biszkopty. Chłopak każdego dnia zjadał jeden z nich, odliczając w ten sposób dni do świąt, a kiedy dorósł, stworzył pierwszy kalendarz adwentowy ze słodyczami.

W ostatnim czasie, oprócz „tradycyjnych” kalendarzy ze słodkościami, popularnością cieszą się także warianty, w których firmy ukrywają kosmetyki i gadżety.

W tym roku i my przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy kalendarz adwentowy, który każdemu z naszych klientów umili oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia. Przedstawiamy odzieżowy kalendarz adwentowy, w którym ukryliśmy 24 części garderoby — hity sprzedaży na Bluestilo.com. Każdego dnia będziemy odkrywać nową, najlepszą w tym roku cenę poszczególnych produktów. Codziennie inny produkt będzie objęty przedświąteczną promocją, a na kupienie go w niższej cenie będziecie mieli jedynie 24 godziny!

Zobaczcie, jakie ubrania Waszych ulubionych marek znajdują się w naszym kalendarzu  i czekajcie, aż odkryjemy ich nowe ceny!

Odzieżowy Kalendarz Adwentowy Bluestilo.com

©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.