24 Paź 2017

Kim jest Scarlett Lee?

Marka Lee

Marka odzieży dżinsowej Lee od zawsze niosła za sobą ładunek związany z silnym, energetycznym przekazem. Wbrew pokrewnym brzmieniom,  wyraz LEE nie nawiązuje do słynnego Bruce’a, nie mniej jednak wśród tej zbieżności można dostrzec punkt wspólny. Przekaz marki Lee głośno komunikuje zamiłowanie do autoekspresji i wolności, czyli dokładnie do tych wartości, które ważne były dla legendarnego mistrza karate – aby czuć niczym nieskrępowaną wolność ruchu i bez obaw wyrażać swoje wewnętrzne przekonania. Czy ta ideologia ma swoje odzwierciedlenie w tworzeniu dżinsów? Odpowiadamy – TAK! Ten ponadczasowy ciuch po raz kolejny udowodnił, że noszenie go nie jest tylko kwestią mody czy gustu. To manifestacja osobowości i przedstawienie swoich racji. Sezonową kolekcję jesień/zima 2017/2018 rozpoczynamy od premiery Scarlett.

Spodnie Lee Scarlett

Scarlett Skinny Lee Jeans – kultowy fason kobiecych spodni. Co jest w nich takiego fantastycznego? W zasadzie wszystko. SWOBODA RUCHU. Idea wolności doprowadziła do powstania modelu spodni, który nie krępuje i nie ogranicza ruchu. Daje swobodę i robi ukłon w stronę spontaniczności (nie bójmy sie wyrażać siebie!) Specjalnie dla wygody poruszania się w tym modelu został wybrany denim o wysokiej elastyczności. WYGLĄD. Kobieta, która je zakłada na pewno nie musi martwić się o sylwetkę. Fason Scarlett został zaprojektowany z myślą o tym, aby uwydatnić wszelkie atuty kobiecej sylwetki od pasa w dół i zakryć ewentualne mankamenty. Specjalne skrojenie pozwala zaakcentować długość nóg i podkreślić ich lekkość. Pupa zarysowana jest przez kieszenie, które znajdują się w takim miejscu, gdzie absolutnie każde pośladki będą wyglądać do pozazdroszczenia. Chcąc oddać wyjątkową naturę tego modelu, a także określić jego przeznaczenie powstała kampania – Move your Lee, w której producent zachęca do tego, aby aktywnie je eksploatować i czerpać satysfakcję z tego, jak spodnie świetnie radzą sobie z ruchem.

Move Your Lee

W maju tego roku, Lee przygotowało zajawkę obecnej kampanii Scarlett. W spocie wystąpiły blogerki, które oprócz spodni miały na sobie T-Shirty z nadrukiem „I AM Scarlett”. Koszulki dostępne są w sprzedaży w dwóch kolorystycznych wersjach: czarnej i białej. Każda z czerwonym napisem. Koszulka świetnie nadaje się do outfitów, w których przednia część koszulki wkładana jest za brzeg spodni.

T-shirt Scarlett Black

Lee „Scarlett Tee” Black

T-shirt Scarlett White

Lee „Scarlett Tee” White

Scarlett tej jesieni nie będzie sama. Tym razem towarzyszy jest Rider – nowoczesny model spodni slim dla mężczyzn. Lee Rider Jeans – nie jest to najmłodszy kolega Scarlett, ponieważ jego historia sięga kilku zeszłych dekad. Sama nazwa „Rider” nie wzięła się znikąd. Pierwsze modele były dedykowane wyłącznie profesjonalnym jeźdźcom rodeo. Wersja „jeździecka” wymagała dokładnie tego samego, czego fani fasonu Rider chcą teraz – swobody ruchu. Odkąd w 1941 roku powstał pierwszy model dla tak zwanej „reszty świata” w męskim gronie spodnie dżinsowe nabrały innego znaczenia. Podobnie jak w przypadku Scarlett, zalety i możliwości Rider’ów  zostały opisane, a raczej ujęte podczas sesji zdjęciowej wykonanej na potrzeby kampanii Move your Lee. Kampania rozsiewa pozytywną energię i rozprzestrzenia radość życia – kiedy nic nas nie ogranicza, to czy może być inaczej?

Lee

Duet – Scarlett i Rider to wyjątkowe połączenie. Na pewno owocujące w ciekawą sezonową relację. Zdecydowane połączenie pozbawione obaw o skrępowaną spontaniczność, wygodę i rewelacyjnie podkreślone kształty. Te modowe propozycje staną się inspiracją wielu stylizacji. Bohaterowie niniejszego artykułu obecni są już od początku września w salonach Silesia Jeans.

Spodnie Selvage Repair

Spodnie Lee Rider Trashed Stone

Specjalnych „przymiarek” do poszczególnych denimowych stylizacji możesz dokonać korzystając z oferty dedykowanej w zakładce PREMIUM – Zakupy VIP. To zupełnie nowa usługa, którą przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów. Nowe rozwiązanie polega na przygotowaniu gotowych stylizacji w oparciu o wcześniejszy wywiad z klientem. Dzięki temu oszczędzamy czas klienta, proponujemy całe stylizacje „na gotowo”, a podczas samych zakupów uwaga doradcy skupiona jest tylko na tym jednym kliencie. Zainteresowani usługą mogą kontaktować się za pośrednictwem tego linku.

Spodnie Scarlett Broom Black

T-shirt damski Lee biały

T-shirt damski Lee czarnyScarlett Tee Black StyleLee Scarlett

Kliknij i sprawdź produkty użyte w stylizacjach:

Tee White Tee Black Scarlett Blue  Scarlett Selvage Scarlett BroomLee Rider

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.