11 Gru 2019

Kolekcja świątecznej odzieży Jack & Jones

Boże Narodzenie tuż tuż, czujecie już tą przyjemną świąteczną atmosferę? Mamy dla Was coś, co pomoże jeszcze ją wzmocnić — to specjalna świąteczna kolekcja odzieży męskiej marki Jack & Jones. Zobaczcie nasze propozycje!

Markę Jack & Jones mogliście poznać w tekście Skąd przyjechał Jack & Jones?. Na pewno polubią ją fani fani miejskiego stylu, niezobowiązujących outfitów i kolorowych T-shirtów z oryginalnymi nadrukami. To przede wszystkim z nich słynie Jack & Jones i nie brakuje ich także w wyjątkowej świątecznej kolekcji.

W salonach stacjonarnych Silesia Jeans oraz sklepie internetowym Bluestilo.com znajdziecie zarówno najnowszą świąteczną kolekcję Jack & Jones, jak i modele z poprzedniego sezonu. W skład obu wchodzą koszulki i bluzy męskie. Nie brakuje na nich zabawnych bożonarodzeniowych nadruków. Co dokładnie można znaleźć w tegorocznej kolekcji?

Kolekcja świąteczna Jack & Jones 2019

Kolekcję otwierają koszulki ze zdjęciami samego Świętego Mikołaja, i to w nie byle jakich okolicznościach. Aplikacja przedstawiająca zdjęcie Świętego rodem z policyjnej kartoteki rozbawi osoby z poczuciem humoru i dystansem. W zanadrzu mamy także T-shirty z fotką Mikołaja w okularach przeciwsłonecznych z napisem „Party” na szkłach oraz z grafiką przedstawiającą zdjęcia Świętego zrobione polaroidem.

Zwolennikom mrocznego stylu na pewno wpadną w oko modele z pięknie wykonanymi rysunkami przebranych za Mikołaja czaszek.

Dla fanów niewielkich aplikacji mamy koszulki z kieszonką na piersi, z której „wychodzą” minimalistyczne nadruki z Mikołajem, prezentami oraz misiem polarnym.

Większości osób na pewno spodobają się także cienkie, ale bardzo ciepłe, przyjemne w dotyku bluzy z grafikami przedstawiającymi ubrane w zimowe czapki zwierzaki.

Wielkim atutem kolekcji świątecznej Jack & Jones jest przystępna cena — koszulki z bożonarodzeniowymi nadrukami można kupić już od 59,90 zł, a ceny ocieplanych bluz zaczynają się od 119,90 zł.

Kolekcja Świąteczna Jack & JonesKolekcja Świąteczna Jack & JonesKolekcja Świąteczna Jack & JonesKolekcja Świąteczna Jack & Jones

Kolekcja świąteczna Jack & Jones 2018

W sprzedaży nadal znajduje się też kolekcja świąteczna z ubiegłego sezonu. Prawdziwym hitem są koszulki i bluzy z nadrukami nawiązującymi do najprawdziwszych ikon Bożego Narodzenia: popularnej czerwonej ciężarówki Coca-Coli oraz kultowego dziś filmu „Kevin sam w domu”.

Kolekcja Świąteczna Jack & Jones Kevin sam w domuKolekcja Świąteczna Jack & Jones Coca Cola

Fanom bardziej uniwersalnych ubrań przypominamy, że Jack & Jones ma w asortymencie także modne koszulki, swetry i bluzy z neutralnymi nadrukami oraz gładkie. Marka słynie także z kolekcji PLUS SIZE dla potężnych mężczyzn, w ramach której można kupić odzież w rozmiarach do 6XL.

Zobacz kolekcję świąteczną Jack & Jones

Poznaj markę Jack & Jones

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.