15 Paź 2018

Lee National Denim Day

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Wiele firm angażuje się w istniejące inicjatywy lub tworzy własne, aby pomóc chorym. Ze względu na specyfikę choroby, najczęściej w październikowych akcjach biorą udział marki kosmetyczne, których produkty przeznaczone są głównie dla kobiet. Jednym z wyjątków jest marka Lee, która w 1996 roku stworzyła Lee National Denim Day®.

Lee National Denim Day

Logo Lee National Denim Day (PRNewsFoto/American Cancer Society)

Jak powstał Lee National Denim Day®?

Wszystko zaczęło się od rozmowy kilku pracowników marki, z których każdy miał styczność z chorobą. Mała iskierka przerodziła się w akcję społeczną, która szybko urosła do zaskakujących rozmiarów i stała się jedną z największych jednodniowych zbiórek pieniędzy na rzecz walki z rakiem piersi.

Na czym polega Lee National Denim Day®?

Marka Lee od lat zaprasza różne firmy do wsparcia ich inicjatywy poprzez pozwolenie pracownikom jednego dnia przyjść do pracy w jeansach. Każdy pracownik przeznacza co najmniej pięć dolarów na rzecz walki z rakiem piersi w zamian za możliwość zmiany swojego standardowego „stroju roboczego” na spodnie jeansowe Lee. Ta prosta, a jednocześnie nietypowa i kreatywna koncepcja odniosła ogromny sukces dzięki zaangażowaniu wielu film i ich pracowników.

  • Braki w garderobie na wakacyjny wyjazd? Dzi jeszcze moecie uzupeni
  • Ktra marka jest Wasz ulubion? Levis Lee Wrangler Tommy Jeans
  • Dzisiaj intensywny dzie za nami caodniowa sesja w parkrozrywkitwinpigs
  • Dzie dobry! Espadryle idealne na aktualne temperatury
  • Kochani u nas akcja na letnie buty trwa! Baleriny espadryle
  • Kto z Was oglda kreskwk Snoopy? Limitowan kolekcj levis x
 • ©2019 Silesia Jeans - All Rights Reserved.