04 Lis 2019

Levi’s x Star Wars

Najnowsza kolekcja marki Levi’s to prawdziwa gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen. W zeszłym tygodniu w sprzedaży ukazały się produkty z kosmicznymi nadrukami oraz wizerunkami postaci z kultowej sagi filmowej.

Choć niektórym może wydawać się to nieprawdopodobne, pierwsza (chociaż numerowana jako czwarta) część kultowych dziś Gwiezdnych Wojen ma już 42 lata. W grudniu tego roku premierę będzie miała kolejna część kosmicznej sagi: „Gwiezdne wojny: część IX – Skywalker. Odrodzenie”. Specjalna kolekcja odzieży Levi’s x Star Wars, stworzona we współpracy z Disney i Lucasfilm, jest hołdem dla pasjonującej historii, której finał być może poznamy już niedługo.

Kolekcja Levi’s x Star Wars nawiązuje do oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, wyprodukowanej w latach 1977-1983. Na koszulkach, bluzach, kurtkach i spodniach pojawiły się wizerunki najbardziej lubianych postaci z uniwersum, grafiki przedstawiające najpopularniejsze statki kosmiczne oraz kultowe dziś cytaty pochodzące z filmów. Na plecach oraz rękawach bluz znajdują się napisy dobrze znane każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen: „I am your father”, „In a galaxy far, far away…” oraz imitujące dźwięk wydawany przez Chewbaccę: „GGWWWRGHH!!!!”. Sam Chewie, podobnie jak jego towarzysze — C3pO i R2D2 — jest jednym z bohaterów przeniesionych na koszulki Levi’s.

Bluza Damska Levi's x Star WarsKurtka Jeansowe Męska Levi's x Star Wars

W odświeżonej, kosmicznej wersji możemy zobaczyć klasyczne kroje marki Levi’s (na przykład spodnie jeansowe męskie Levi’s 501), ale także zupełnie nowe modele odzieży nawiązujące do mody ulicznej i aktualnych trendów.

T-shirt Damski Levi's x Star WarsT-shirt Męski Levi's x Star Wars

W limitowanej kolekcji Levi’s x Star Wars coś dla siebie znajdą zarówno fani ciemnej, jak i jasnej strony Mocy. A zwolennikom rycerzy Jedi przypominamy, że temat Gwiezdnych Wojen już raz pojawił się na naszym blogu — pamiętacie, że Mark Hamillm grający rolę Luke’a Skywalkera nosił na planie filmowym białe spodnie jeansowe właśnie marki Levi’s?

Kolekcja Levi’s x Star Wars dostępna jest w wybranych salonach Silesia Jeans.

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.