07 paź 2020

Mysłowice — Pop-Up Store Silesia Jeans już otwarty!

Nowy salon Silesia Jeans został otwarty z początkiem października w centrym Mysłowic, przy ul. Grunwaldzkiej 8. Ten outletowy sklep z wyprzedażowym asortymentem będzie otwarty dla klientów tylko przez pewnien czas — dowiedz się, dlaczego.

Firma Silesia Jeans istnieje od niemal 30 lat i kiedyś już gościła ze swoimi sklepami na ulicach śląskich miast, w tym Mysłowic. Nowootwarty salon nie zagości jednak na Grunwaldziej na stałe.

Pop-Up Store — co to jest?

Pop-Up Store, inaczej zwany Pop-Up Retail, to idea tworzenia sklepów działających tylko przez określony czas, często związanych z konkretnymi akcjami marketingowymi i zamykanymi po ich zakończeniu. O ile na zachodzie ich tradycja jest już długa, tak w Polsce nadal są mało popularne. Czy więc Silesia Jeans wyprzedza trendy, otwierając w Mysłowicach swój Pop-Up Store?

Krótka historia Pop-Up Store

Pierwszy tego typu sklep powstał w 1997 i działał tylko przez jeden dzień. The Ritual Fashion and Music Expo był rodzajem wydarzenia, łączącego muzykę i ciuchy w jednym miejscu. Event zyskał dużą popularność i przykuł uwagę znanych światowych marek, na przykład Levi’s, która niedługo później nawiązała współpracę z autorami innowacyjnego projektu.
To właśnie produkty marki Levi’s oraz innych poważanych jeansowych firm — Lee, Wrangler, Tommy Jeans, Pepe Jeans, Big Star Shoes oraz Jack & Jones — można znaleźć w tymczasowym wyprzedażowym salonie Silesia Jeans w Mysłowicach.

Pop-Up Store Silesia Jeans już otwarty!

Chociaż w ostatnich latach firmy odchodziły od otwierania sklepów przy ulicach na rzecz galerii handlowych, najnowszy salon Silesia Jeans stanął właśnie przy ul. Grunwaldzkiej 8, w samym centrum Mysłowic. Zainteresowanie przypadkowych przechodniów oraz mieszkańców okolicy przyciąga nie tylko zupełnie nowa, piękna witryna, ale także okazyjne ceny.
Silesia Jeans Pop-Up Store Mysłowice
W outletowym sklepie Silesia Jeans w Mysłowicach można znaleźć ostatnie sztuki towaru oraz produkty pochodzące ze starszych sezonów — stąd niskie ceny i specjalne oferty. Na naszym instagramie @silesiajeans możecie obejrzeć zapis z relacji live z dnia otwarcia, na którym pokazujemy asortyment i ceny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ul. Grunwaldzka 8, mysłowice – zapraszamy❤️ . #mysłowice #popupstore #sklep #jeans #śląskie #silesia #Outlet #ootd

Post udostępniony przez Silesia Jeans (@silesiajeans)

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.