28 Paź 2019

Najmodniejsze buty na sezon jesień/zima 2019

Chociaż wiele trendów zostaje z nami dłużej, niż jeden sezon i nawet przez kilka lat pod rząd możemy zaopatrywać się w podobne modele ubrań i butów, marki starają się każdego roku przygotować coś wyjątkowego, nowego i świeżego. Co takiego znajdziemy tej zimy w branży obuwniczej?

Trampki i buty sportowe… na zimę?!

Zacznijmy jednak od tego, co towarzyszy nam już od jakiegoś czasu. Chodzi o trampki i buty sportowe, których popularność nie maleje nawet w sezonie zimowym. Naprzeciw potrzebom klientów przychodzą marki Big Star Shoes oraz Pepe Jeans, które od kilku sezonów przygotowują dla nas różne modele damskich i męskich butów sportowych odpowiednich nawet na chłodniejsze pory roku.

Mowa, oczywiście, o ocieplanych trampkach i sneakersach. W salonach Silesia Jeans oraz w sklepie online Bluestilo.com znaleźć można modele z kożuszkiem oraz futerkiem, często na grubych, wygodnych podeszwach.

Ocieplane Trampki Pepe JeansOcieplane Trampki Big Star ShoesOcieplane Trampki Pepe JeansOcieplane Trampki Big Star Shoes

Dla osób szukających wygodnych butów do chodzenia po szkole lub pracy marki Big Star Shoes, Tommy Jeans, Tommy Hilfiger i Calvin Klein Jeans przygotowały w aktualnej kolekcji także klasyczne, nieocieplane trampki i buty sportowe.

Buty Sportowe Tommy HilfigerButy Sportowe Calvin Klein JeansButy Sportowe Tommy HilfigerButy Sportowe Pepe Jeans

Ciepło i wygodnie, czyli trapery i sznurowane botki

Najwygodniejsze, najbardziej stabilne i najcieplejsze buty na zimę to trapery. Wiele marek posiada w asortymencie tego typu praktyczne modele, oraz wiele niemniej wygodnych butów „traperopodobnych”. Osoby, którym nie odpowiada wygląd tego typu obuwia znajdą dla siebie inny rodzaj wygodnych, wysokich wiązanych botków: zgrabne, dobrze dopasowane do nogi na całej wysokości modele przypominające wyglądem glany.

Buty Zimowe Tommy JeansButy Zimowe Tommy Hilfiger x Lewis HamiltonButy Zimowe Calvin Klein JeansButy Zimowe Big Star Shoes

Tego typu buty sprawdzą się w sportowych stylizacjach, jednak niech panie spróbują zestawić je ze zwiewnymi sukienkami i kobiecymi dodatkami!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Filipiak (@olivka_blog)


Komfortowe śniegowce

Zdajemy sobie sprawę, że wygląd tych butów jest kwestią dyskusyjną i jedni je kochają, a inni nienawidzą, nie można jednak odmówić im niesamowitej wygody i ciepła w zimne dni. Szeroki wybór modeli w różnych kolorach i o różnych wykończeniach daje możliwość znalezienia idealnej pary dla siebie.

Buty Zimowe Śniegowce Tommy HilfigerButy Zimowe Śniegowce Big Star ShoesButy Zimowe Śniegowce Pepe JeansButy Zimowe Śniegowce Pepe Jeans

Buty zimowe to typ obuwia, który powinien być starannie dobrany do naszych upodobań i potrzeb — w końcu chodzimy w nich przez kilka miesięcy w roku i to właśnie one towarzyszą nam podczas spacerów i podróży w najmniej dogodnych warunkach. Niska temperatura, wilgoć, opady, nierówne i śliskie podłoże — to tylko część czynników, z jakimi każdego dnia mierzą się nasze buty zimowe. Odpowiedni wybór pomoże nam przetrwać tą zimną porę roku w najbardziej wygodny, przyjemny, ciepły i odpowiedzialny sposób.

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.