16 Lip 2019

Najmodniejsze klapki na lato 2019

Chociaż w ostatnich sezonach największą popularnością wśród butów cieszą się klasyczne bazowe trampki oraz duże buty sportowe w stylu lat 90., kiedy pogoda dopisuje, warto zamienić je na nie mniej modne klapki.

Szerokim wyborem modnych i wygodnych klapek damskich może pochwalić się marka Zaxy. W jej asortymencie znajdziemy zarówno obuwie plażowe, jak i modele bardziej eleganckie, idealne na spacery po mieście. Jeśli nie znacie jeszcze marki Zaxy, koniecznie przeczytajcie nasz tekst o tych oryginalnych butach z Brazylii.

Buty Damskie Zaxy

Paniom lubiących wyróżniać się z tłumu proponujemy klapki marki Pepe Jeans. Brokat, cekiny i modne wykończenia klasycznych klapek oraz japonek gwarantują doskonały wygląd niezależnie od tego, czy zestawimy je z letnią sukienką, czy jeansami i T-shirtem.

Najbardziej uniwersalne modele klapek damskich znaleźć można wśród asortymentu marek Levi’s oraz Tommy Jeans. Jedne i drugie charakteryzują się dużym, dobrze widocznym logotypem oraz szerokim wyborem kolorów.

Klapki Damskie Tommy Jeans Levi's

Marka Levi’s oprócz klasycznych klapek z logo ma w ofercie także lekkie plażowe japonki, również w kilku wersjach kolorystycznych.

Nasze ulubione marki nie zapominają o panach lubiących czasem zrzucić z nóg trampki na rzecz wygodnych klapek. Najbardziej oryginalnymi wzorami i kolorami może pochwalić się Pepe Jeans.

Dla panów lubiących modny, uniwersalny look mamy propozycje od marek Levi’s i Tommy Jeans — modele odpowiadające klapkom damskim, w kilku wersjach kolorystycznych.

Oprócz klasycznych klapek męskich, marka Levi’s przygotowała także kilka modeli lekkich japonek idealnych na plażę czy basen.

Warto rozejrzeć się za nowymi klapkami właśnie teraz, kiedy część modeli jest przeceniona. Tańsze zakupy można zrobić w salonach Silesia Jeans oraz online na Bluestilo.com.

Bluestilo.com Klapki Damskie Bluestilo.com Klapki Męskie

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.