24 wrz. 2019

Najmodniejsze wzory sezonu jesień/zima 2019

Chociaż każda marka dostępna w naszych salonach oraz sklepie online ma swój własny, charakterystyczny i wyjątkowy styl, to jest też wiele rzeczy, które je łączą. Tym razem skupimy się na najmodniejszych wzorach sezonu jesień/zima 2019, które praktycznie wszystkie marki wykorzystały w swoich kolekcjach.

Jak (nie) rzucać się w oczy

Popularny kilkanaście lat temu, nieśmiało powracający w zeszłym sezonie, tej jesieni jest obecny w kolekcjach prawie wszystkich marek — mowa o wzorze moro, nawiązującym do stylu militarnego. Nadruk w ochronnych barwach pierwotnie miał na celu kamuflaż, jednak dzisiaj to właśnie ubrania ozdobione tym printem przyciągają największą uwagę w sklepach i na ulicach.

Mowo najczęściej pojawia się na T-shirtach i bluzach, chociaż nie brakuje także spodni i kurtek w militarny wzór. Zdecydowanie częściej pojawia się w męskich kolekcjach, zazwyczaj w standardowych zielono-brązowych barwach, chociaż na półkach sklepowych można znaleźć także modele ozdobione wzorem w innych wariantach kolorystycznych.

T-shirt Męski Moro Levi's Bluestilo.comKurtka Męska Levi's Moro Bluestilo.comKoszulka Polo Męska Moro Levi's Bluestilo.comBluza Męska Moro Levi's Bluestilo.com

Bukiet… modnych T-shirtów

Chociaż wzory kwiatowe pojawiają się w każdym sezonie, tym razem jest ich na ubraniach zdecydowanie więcej. Dziwi to przede wszystkim dlatego, że zwykle motywy kwiatowe cieszą się większym zainteresowaniem wiosną, a nie jesienią. Tym razem przed szereg wyszła marka Levi’s, ozdabiając wiele damskich T-shirtów właśnie nadrukami w kwiaty.

T-shirt Damski Kwiaty Levi's Bluestilo.comT-shirt Damski Kwiaty Levi's Bluestilo.com

Mimo, iż kwiaty kojarzą się przede wszystkim z płcią piękną, tego motywu nie mogło zabraknąć także wśród męskiego asortymentu.

Koszula Męska Kwiaty Jack&Jones Bluestilo.comKoszula Męska Pepe Jeans Bluestilo.com

Pogoda w kratkę, moda na kratkę

Krata to jeden z najpopularniejszych wzorów bez względu na porę roku, nie inaczej jest i w tym sezonie. Chociaż najczęściej spotykanym elementem garderoby w ten wzór są koszule, wytrwały poszukiwacz znajdzie także całkiem sporo kraciastych kurtek.

Kurtka Damska Lee Bluestilo.comKurtka Męska Lee Bluestilo.comPłaszcz Damski Levi's Bluestilo.com

Krata jest nie tylko popularnym i uniwersalnym, ale także bardzo różnorodnym wzorem. W salonach Silesia Jeans oraz na Bluestilo.com można kupić koszule zarówno w małą, średnią, jak i naprawdę dużą kratkę.

Koszula Damska Wrangler Bluestilo.com
Koszula Damska Lee Bluestilo.com
Koszula Męska Wrangler Bluestilo.comKoszula Męska Wrangler Bluestilo.comKoszula Męska Lee Bluestilo.com

Komu do twarzy w pasiaku?

Każdemu! Zarówno poziome, jak i pionowe paski pojawiają się w jesiennych kolekcjach marek z taką częstotliwością, że aż chciałoby się wykrzyczeć: paski to nowa krata! Chociaż wokół tego wzoru krąży wiele kontrowersji — przecież podobno poziome pasy pogrubiają, a pionowe „wydłużają”, więc czy noszenie ich na pewno jest bezpieczne? — nie warto przejmować się nimi na zapas. Lepiej sięgnąć po pasiasty T-shirt, sweter, bluzę czy koszulę i samemu sprawdzić, jak się w niej wygląda i czuje.

T-shirt Damski Lee Paski Bluestilo.comBody Damskie Paski Levi's Bluestilo.comGolf Damski Wrangler Paski Bluestilo.comBluzka Damska Paski Levi's Bluestilo.comKurtka Damska Wrangler Bluestilo.com
T-shirt Męski Paski Wrangler Bluestilo.comBluza Męska Wrangler Paski Bluestilo.comT-shirt Męski Pepe Jeans Paski Bluestilo.comT-shirt Męski Paski Levi's Bluestilo.comKoszulka Polo Męska Pepe Jeans Paski BLuestilo.com

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.