15 Paź 2019

Niesamowita kolekcja Dua Lipa x Pepe Jeans już w sprzedaży

Jeśli czytacie naszego bloga, na pewno wiecie, że w sezonie wiosna/lato 2019 brytyjska piosenkarka Dua Lipa została ambasadorką marki Pepe Jeans. Natomiast w sezonie jesienno-zimowym poszła o krok dalej i zaprojektowała dla Pepe całą kolekcję.

Zaledwie 24-letnia dziś Dua Lipa wydała debiutancki album w 2017 roku, a niedługo później przeszła do historii jako pierwsza kobieta, która otrzymała aż 5 nominacji do Brit Awards, brytyjskich nagród muzycznych. Przed rozpoczęciem kariery muzycznej dziewczyna wychowywała się w Anglii, a marka Pepe Jeans rozpoznała w niej symbol charakterystycznego brytyjskiego stylu.

W kampanii wiosna/lato 2019 wystąpiła w klasycznych denimowych ubraniach, symbolizujących naturalne kobiece piękno oraz ponadczasowość jeansu. Jednym z powodów, dla których Dua Lipa zdecydowała się na współpracę z Pepe Jeans jest unucjatywa „Tru-Blu”, oparta na ekotechnologiach mających na celu wykształcenie nowego standardu w kompozycji i wzornictwie denimu.

Dua Lipa Pepe Jeans

W sezonie jesień/zima 2019 piosenkarka wróciła do współpracy z marką, jednak tym razem w roli projektantki. Jej kolekcja Dua Lipa x Pepe Jeans to ukłon w stronę mody z czasów jej dzieciństwa, które przypadało na końcówkę lat 90. Lipa, tworząc własną kolekcję, inspirowała się ponadczasowym, kultowym denimem, szafą swojej mamy oraz stylówkami modelek, które były u szczytu sławy właśnie w latach 90.

Dua Lipa x Pepe Jeans

Kolekcja Dua Lipa x Pepe Jeans to swoista mieszanka nowoczesności ze stylem retro oraz innowacyjne rozwiązania, jakich nie znajdziemy wśród kolekcji innych marek. W asortymencie znajdują się zarówno casualowe, bazowe ubrania idealne na co dzień — bluzki damskie o uniwersalnych krojach czy ponadczasowe spodnie jeansowe — jak i prawdziwe perełki tylko dla fanek najnowszych trendów.

Wśród oryginalnych sukienek i topów, które doskonale sprawdzą się podczas wielkich wyjść, na przykład na imprezie sylwestrowej, uwagę przyciąga jeden szczególny model — koszulka na cienkich ramiączkach, z dużymi wycięciami na plecach, wykonana z aluminium. To właśnie niesamowite pomysły i nietypowe rozwiązania są cechami charakterystycznymi kolekcji Dua Lipa x Pepe Jeans dostępnej na Bluestilo.com i w wybranych salonach Silesia Jeans.

Dua Lipa x Pepe Jeans

Dia Lipa x Pepe Jeans

©2021 Silesia Jeans - All Rights Reserved.