28 lut 2021

Oglądaj live’y modowo-sprzedażowe Silesia Jeans!

Coraz większą popularnością, szczególnie odkąd spędzamy o wiele więcej czasu w domu, robiąc zakupy odzieżowe przez internet, cieszą się tzw. live’y sprzedażowe w mediach społecznościowych. To nic innego, jak filmy na żywo, podczas których pracownicy sklepów pokazują asortyment widzom, nierzadko przymierzając go.
Ponieważ przez długi czas salony stacjonarne Silesia Jeans były nieczynne, a zakupy można było zrobić tylko przez sklep internetowy Bluestilo.com, postanowiliśmy również spróbować naszych sił w organizacji live’ów. Zależało nam na tym, aby klienci przed zakupem ubrań przez intrernet mogli zobaczyć, jak leżą one na osobach o różnych sylwetkach – pracownikach naszych sklepów.

Szybko okazało się, że filmy na żywo z udziałem naszego teamu Silesia Jeans zyskały dużą popularność wśród stałych klientów i przypadkowych widzów. Osoby z całej polski z przyjemnością oglądają emitowane do dzisiaj live’y na Facebooku, dzięki którym mogą nie tylko obejrzeć proponowane przez nas modele, ale także zadać obsłudze sklepu pytania czy poprosić pracowników o zaprezentowanie odzieży w konkretnych fasonach, kolorach i rozmiarach.

Live’y zakupowe na naszym koncie na Facebooku mają także ogromną zaletę dla klientów naszego sklepu internetowego. Posiadamy w nim naprawdę szeroki asortyment i przykra prawda jest taka, że czasami ciężko jest obejrzeć wszystkie dostępne produkty.

Podczas live’ów prezentujemy widzom najpopularniejsze produktu dostępne na Bluestilo.com, propozycje w najkorzystniejszych cenach, a także modele dostępne tylko stacjonarnie, które można zamówić przez internet jedynie podczas trwania filmu lub niedługo po nim.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto obejrzeć live modowo-sprzedażowy na Facebooku Silesia Jeans, musisz wiedzieć, że zazwyczaj podczas trwania filmu oddajemy do dyspozycji klientów specjalny kod rabatowy, z którym mogą zrobić zakupy taniej.

Dlaczego warto oglądać live modowo-sprzedażowy?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, podczas relacji na żywo pracownicy naszych salonów stacjonarnych pokazują asortyment sklepu, przymierzając wybrane modele i pokazując, jak prezentują się one na osobach o różnych figurach. To doskonała okazja, aby bez wychodzenia z domu przyjrzeć się „z bliska” wymarzonym spodniom jeansowym czy modnej kurtce o niestandardowym kroju.

Pamiętaj, że po obejrzeniu filmu na Facebooku możesz odwiedzić salon Silesia Jeans, aby zrobić szybkie zakupy. Teraz, kiedy wiesz już, co czeka na półkach i jakich cen możesz się spodziewać, nie pozostaje nic innego, jak wpaść do centrum handlowego, wypełnić koszyk zakupowy wypatrzonymi wcześniej perełkami i raz-dwa wrócić do domu!

Zawsze możesz też zrobić zakupy online na Bluestilo.com lub napisać do nas na Facebooku Silesia Jeans, aby zamówić wybrane produkty w wiadomości prywatnej. Nie zapomnij też być z nami podczas kolejnych live’ów – co dwa tygodnie na profilu Silesia Jeans!

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.