06 lut 2021

PayPo – nowa forma płatności na Bluestilo.com

PayPo to zupełnie nowa metoda płatności w naszym sklepie internetowym Bluestilo.com, która pozwoli Ci odroczyć zapłatę za zrealizowane zamówienie do 30 dni. Zobacz, jak to działa!

Od teraz możesz złożyć swoje zamówienie, otrzymać paczkę i upewnić się, że towar pasuje, a zapłacić za niego dopiero po 30 dniach! To zupełnie nowa możliwość na Bluestilo.com, dostępna dzięki PayPo – odroczeniu płatności.

Jak to działa?

Kiedy składasz swoje zamówienie i wybierasz płatność przez PayPo, firma robi za Ciebie przelew, opłacając Twoje zamówienie. My pakujemy je i wysyłamy standardowo – tak szybko, jak to możliwe. Otrzymujesz swoje zamówienie, możesz otworzyć paczkę i obejrzeć oraz przymierzyć towar. Jeśli masz wątpliwości, w ciągu 14 dni możesz dokonać zwrotu, a wtedy cała Twoja płatność zostaje anulowana. Jeśli zdecydujesz się zostawić całość lub część zamówienia, masz dwie możliwości:

  • możesz w ciągu 30 dni dokonać płatności na konto PayPo i nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych opłat. Oni opłacili Twoje zamówienie na początku, a ty masz miesiąc, aby – mówiąc prosto – zwrócić im pieniądze.
  • Jeśli natomiast przekroczysz termin płatności, cała należność zostanie rozłożona na 4 wygodne raty.

Pamiętaj, że decydując się na skorzystanie z PayPo to oni opłacają złożone przez Ciebie zamówienie i to im, a nie nam musisz w ciągu kolejnych 30 dni przelać pieniądze!

Gdzie jest haczyk?

Nigdzie – jeśli uregulujesz płatność w ciągu 30 dni, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Dopiero po tym czasie PayPo rozkłada kwotę na 4 oprocentowane raty. O szczegółach przeczytasz na stronie internetowej PayPo.

Jak to zrobić?

To proste – na Bluestilo.com składasz swoje zamówienie tak, jak zawsze. Przechodząc do płatności, wybierasz opcję „Płatność Odroczona PayPo”. Firma opłaci Twoje zamówienie po podaniu numeru pesel oraz numeru telefonu, na który wyśle wiadomość z potwierdzeniem. Do sfinalizowania transakcji będzie potrzebny przesłany w SMS-ie kod, dlatego uważaj, żeby na pewno poprawnie wpisać numer.

Co dalej? PayPo przypomni Ci o konieczności dokonania płatności 3 dni przed upływem terminu, ostatniego dnia, a także 3 i 7 dni po upływie terminu. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie otrzymasz w SMS-ie lub mailu. Możesz także zalogować się na swoje konto PayPo, aby dokonać płatności w dowolnym momencie.

To tak łatwe, jak powiedzenie „Kup dziś, zapłać za 30 dni”! Wejdź na Bluestilo.com i złóż swoje pierwsze zamówienie z PayPo, aby się przekonać.

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.