Praca:

Kim jesteśmy?

Rodzinną firmą, o silniej i ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym.

Niezmiennie czerpiemy radość z tego co robimy, bo stale interesują nas ludzie, ich potrzeby i upodobania modowe.

Staramy się rozumieć potrzeby klientów, tworzyć szeroki asortyment produktów dla ludzi o różnych upodobaniach, zainteresowaniach, gustach modowych, w różnym wieku i o różnych sylwetkach. Po prostu na każdą okazję.

Od początku naszej działalności jedną z podstaw naszej firmy był zgrany i zaufany zespół pracowników prezentujący odpowiedni poziom profesjonalizmu i wiedzy o oferowanym produkcie, pasji do handlu i obsługi klientów oraz wysokiej kulturze osobistej.

Czemu warto dla Nas pracować?

Zarówno zarząd firmy jak i zespół obecnych w naszych salonach cechuje przede wszystkim atmosfera przyjaźni, pomocy i zrozumienia. Staramy się aby warunki w jakich pracujemy były przestrzenią dla ludzi z pasją do kreacji, lubiących wyzwania, pracowników których cechuje poczucie odpowiedzialności za siebie i innych, umiejętność działanie w zespole, jak również podejmowania samodzielnych decyzji.

Praca, którą wykonujemy niezmiennie daje nam możliwość rozwoju i realizowania naszych pasji i marzeń.

Kogo szukamy?

Szukamy ludzi pomysłowych, z inicjatywą, samodzielnych w działaniu i podejmowaniu decyzji, kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania i ludzi, pozytywnie nastawionych do życia oraz relacji z klientami, pełnych optymizmu i pasji do działania i pracy.

Cenimy swobodę myślenia i działania jak również zrozumienie dla zasad i wartości nadrzędnych dla naszej firmy.

Jak aplikować?

Jeśli uważasz, że jesteś osobą, której szukamy i chciałbyś / chciałabyś stać się częścią Silesia Jeans, wyślij nam proszę swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres rekrutacja@silesiajeans.pl.

Chętnie zobaczymy kim jesteś i odpowiemy na interesujące nas zgłoszenia!