10 Sty 2019

Silesia Jeans i Bluestilo.com grają z WOŚP

Siema! W tym roku firma Silesia Jeans gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, jednak aby uczynić jak najwięcej dobrego, potrzebujemy Waszego wsparcia. Możecie wziąć udział w jednej z naszych charytatywnych licytacji i wylicytować coś czego na co dzień kupić się nie da.

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Tym razem fundacja zbiera pieniądze na zakup sprzętu medycznego do specjalistycznych szpitali dziecięcych. W całej Polsce jest ich około 50, jednak brakuje nowoczesnego, spełniającego najwyższe standardy wyposażenia, które pomaga lekarzom w wystawianiu diagnozy oraz leczeniu najciężej chorych dzieci.

Cel jest szczytny, dlatego i my chcemy dołożyć swoją cegiełkę. Potrzebujemy jednak do tego Waszej pomocy. Przygotowaliśmy kilka licytacji, z których cały dochód zostanie przekazany na WOŚP. Można zdobyć na nich unikatowe produkty najpopularniejszych i najmodniejszych denimowych marek, jednocześnie wspomagając fundację i szpitale dziecięce, w których brakuje niezbędnego sprzętu medycznego. Najważniejsza jest dla nas pomoc potrzebującym, dlatego zachęcamy Was do licytowania produktów wystawionych przez nas w serwisie Charytatywni Allegro.

Silesia Jeans Bluestilo.com WOŚP

Na licytacjach będzie można zdobyć kilka pakietów sygnowanych logotypami naszych marek, zawierających produkty, które nie znajdują się w stałej sprzedaży.

W pierwszym pakiecie znaleźć można damską kurtkę jeansową marki Levi’s, zestaw do customizacji ubrań jeansowych w pięknej, drewnianej skrzynce oraz koszulkę Silesia Jeans.

Levi's Silesia Jeans Bluestilo.com WOŚP

W skład drugiego zestawu wchodzą produkty marki Pepe Jeans: plecak, jeansowa torba, parasol, breloki i impregnat do jeansu. Oczywiście ten zestaw także zostanie uzupełniony o T-shirt Silesia Jeans.

Pepe Jeans Silesia Jeans Bluestilo.com WOŚP

Podczas trzeciej licytacji będzie można zdobyć elegancki plecak marki Tommy Hilfiger przekazany przez pracowników katowickiego salonu Silesia Jeans.

Tommy Hilfiger Silesia Jeans Bluestilo.com WOŚP

Więcej zestawów pojawi się na naszym profilu Allegro w najbliższych dniach. Śledźcie nas na Facebooku Silesia Jeans oraz Bluestilo.com, aby nie przegapić szansy na wylicytowanie pakietów od innych marek.

Zestawy gadżetów i ubrań są ciekawą propozycją i cieszą się dużą popularnością wśród licytujących, jednak mamy jeszcze jednego asa w rękawie. Przygotowaliśmy licytację, na której będzie można zdobyć coś, czego nie da się kupić — zakupy z profesjonalnym stylistą denimu o wartości 1000 zł. Nasz stylista przeprowadzi na zwycięzcy metamorfozę i pomoże mu skompletować modny outfit składający się z produktów topowych denimowych marek. Spotkanie i zakupy odbędą się we wcześniej ustalonym terminie w salonie Silesia Jeans w Silesia City Center w Katowicach. Licytację zakupów ze stylistą oraz szczegółowe informacje znajdziecie na naszym profilu Charytatywni Allegro.

Jeśli nie jesteście ze śląska i nie możecie dojechać na zakupy ze stylistą do Katowic, pamiętajcie o naszych innych licytacjach. Zobaczcie je na naszym profilu Charytatywni Allegro.

Silesia Jeans Bluestilo.com WOŚP

©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.