06 lip 2018

Skąd przyjechał Jack & Jones?

Do wybranych sklepów Silesia Jeans oraz na Bluestilo.com przebojem wkroczyła nowa marka, Jack & Jones. Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jakich krajach ubrania Jack & Jones sprzedają się najlepiej, jakie podejście do trendów ma ta marka i dla kogo przeznaczone są produkty, koniecznie czytajcie dalej.

Jack & Jones w Silesia Jeans

Kto kocha Jacka i Jonesa?

Historia Jack & Jones rozpoczęła się w 1990 roku w Oslo, kiedy to marka ze skromnym jeszcze wtedy asortymentem pojawiła się na targach mody. Kolekcja przyjęła się bardzo dobrze, a Jack & Jones od tamtej pory jest jedną z najpopularniejszych marek w Europie, która nieprzerwanie rozwija się i rośnie.

Marka Jack & Jones jest producentem mody męskiej, od eleganckich kolekcji premium, po najmodniejsze streetwear’owe ubrania młodzieżowe. Dzięki szerokiemu wyborowi krojów, najmodniejszym kolorom i nadrukom, świetnej jakości wykonania oraz przystępnym cenom ubrania marki Jack & Jones kuszą zarówno panów preferujących casualowe stylizacje, jak i młodych, pewnych siebie chłopaków, lubiących bawić się modą.

 

Ogromnym atutem marki jest tworzenie kilku kolekcji w roku. Jack & Jones nie ogranicza się do wyprodukowania ubrań na sezon wiosenno-letni oraz jesienno-zimowy. Nowy asortyment pojawia się częściej, dzięki czemu marka zawsze wprowadza do sprzedaży ubrania zgodne z najnowszymi trendami.

Jack & Jones — światowy lider

Marka Jack & Jones jest najpopularniejszym producentem spodni jeansowych między innymi w Hiszpanii i Niemczech. Nasi zachodni sąsiedzi cenią sobie wysoką jakość wykonania w bardzo dobrej cenie, oraz są otwarci na wprowadzane przez markę w nowych kolekcjach trendy nawiązujące do stylu ulicznego.

 

Wchodząca dopiero na rynek Polski marka Jack & Jones dopasowuje dostępne na naszym rynku kolekcje do obowiązującej mody oraz gustu klientów, jednocześnie będąc powiewem świeżości i namawiając panów do łączenia ze sobą stylu półoficjalnego z bardziej luźnym i niezobowiązującym stylem streetowym.

Jack & Jones tylko dla panów?

Drogie panie, jeśli spodobały Wam się ubrania marki oraz jej podejście do mody, nie martwcie się. Co prawda Jack & Jones z definicji jest marką męską, jednak duża część produktów jest projektowana tak, abyście mogły podbierać je z szafy swoich mężczyzn. Koszulki i bluzy mają uniwersalne kolory i nadruki, dzięki czemu mogą zagościć również w szafach pewnych siebie pań, które lubią wyznaczać trendy.

 

Produkty marki Jack & Jones możecie kupić już teraz w sklepach stacjonarnych Silesia Jeans w M1 Czeladź, Europie Centralnej w Gliwicach i salonie Silesia Jeans w Designer Outlet Center w Sosnowcu oraz w sprzedaży online na Bluestilo.com.

Jack & Jones Bluestilo

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.