07 maj 2020

Sklepy Silesia Jeans znowu otwarte — środki bezpieczeństwa podczas pandemii

Z początkiem maja sklepy stacjonarne Silesia Jeans zostały otwarte, a nasi pracownicy z radością wrócili do swoich zajęć po kilku tygodniach siedzenia w domu. Nie wszystko jednak wróciło do normy sprzed obowiązkowej ogólnopolskiej kwarantanny — dzisiaj dowiesz się, jakie środki bezpieczeństwa podjęliśmy, aby zarówno nasi pracownicy, jak i klienci byli bezpieczni i czuli się komfortowo w sklepach Silesia Jeans.

Wszystkie sklepy stacjonarne Silesia Jeans zostały otwarte i znowu działają, jednak zarówno pracownicy, jak i klienci muszą przestrzegać wielu zasad, aby zachować bezpieczeństwo. Przede wszystkim, do każdego sklepu może wejść jednocześnie ograniczona liczba osób, która jest uzależniona od powierzchni sklepu — czym większy salon, tym więcej klientów może w nim jednocześnie przebywać.

„Przy wejściu znajduje się stolik dla klientów z płynem do dezynfekcji rąk i rękawiczkami jednorazowymi. Przy kasie mamy linie wyznaczające odległość, jaką muszą zachować stojący w kolejce klienci, a sprzedawce od klientów oddziela pleksi” — mówi Marta, kierowniczka salonu Silesia Jeans w M1 w Czeladzi.  Silesia Jeans M1 Czeladź

Zagadką dla wielu klientów jest kwestia możliwości przymierzenia ubrań przed zakupem. Wiele sklepów stacjonarnych zdecydowały się na tymczasowe zamknięcie przymierzalni, jednak w salonach Silesia Jeans można bez problemu przymierzyć interesujące nas ubrania czy buty.

„Przymierzalnie znajdujące się obok siebie muszą być zamknięte, działa co druga. Po każdym mierzeniu przymierzalnia jest dezynfekowana. Produkty odłożone przez klientów są odkładane na specjalny mebel, a następnie oddawane na kwarantannę. Używamy też parownicy, dla bezpieczeństwa traktujemy odzież wysoką temperaturą” — tłumaczy Marta ze sklepu w Czeladzi.

Silesia Jeans M1 Czeladź

Silesia Jeans M1 Czeladź

Podobna sytuacja ma miejsce, jeśli chodzi o zwroty i reklamacje, zarówno te wykonywane w sklepach stacjonarnych Silesia Jeans, jak i w sklepie internetowym Bluestilo.com. Towar zwracany przez klientów musi przejść kwarantannę w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. Produkty odesłane do reklamacji również muszą „przeczekać” — po 7 dniach zostają przekazane do odpowiedniego działu. Cały ten proces wydłuża okres rozpatrzenia reklamacji z 14 dni do 21, jednak jest to niezbędne dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa naszych pracowników.

Silesia Jeans M1 Czeladź

W tym trudnym czasie zachęcamy naszych klientów do płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych, natomiast sklep internetowy Bluestilo.com tymczasowo zniósł możliwość zamawiania paczek za pobraniem. Wszystkie zamówienia muszą zostać opłacone przez internet, a paczki wysyłane są kurierem DPD, lub bezkontaktowo do paczkomatu Inpost — właśnie taki sposób odbioru swoich zamówień rekomendujemy. Warto dodać, że wysyłka zamówień do paczkomatów jest bezpłatna, co ma na celu zachęcenie klientów do wybierania właśnie tej metody dostawy.

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.