01 paź 2020

Stylowe Zakupy — największa akcja rabatowa w Polsce

Stylowe Zakupy to gratka dla fanów promocji i okazji. Dwa razy do roku magazyny Twój Styl i Show organizują akcję rabatową, w której udział bierze ponad 400 marek i przeszło 12 000 sklepów w całej Polsce, również my.

Stylowe Zakupy — krótka historia

Akcja Stylowe Zakupy powstała w 2013 roku, a tej jesieni będziemy obchodzić jej 16. edycję. Każdej wiosny i jesieni, kiedy na półkach sklepowych pojawiają się nowe kolekcje, a my chcemy odświeżyć garderobę przed nowym sezonem i zmianą pogody, magazyny Show i Twój Styl organizują wielkie święto rabatów. W tym roku akcja Stylowe Zakupy trwa w dniach 1-3.10 w sklepach stacjonarnych oraz 1-6.10 w sklepach internetowych.

Stylowe Zakupy — dlaczego warto skorzystać

Najpopularniejsza w Polsce akcja rabatowa nie bez powodu odbywa się co roku na początku wiosny i jesieni. Jest to czas po sezonowych wyprzedażach, kiedy sklepy mają w ofercie tylko najnowszą kolekcję w regularnych cenach. Stylowe Zakupy to pierwsza, a jednocześnie jedna z niewielu okazji, aby zaopatrzyć się w modele z najnowszej kolekcji jesień/zima 2020 taniej. Pamiętaj, że kolejne promocje pojawią się dopiero pod koniec listopada, przy okazji Black Friday, a następne — po świętach Bożego Narodzenia.

Stylowe Zakupy — jakie marki biorą udział

W tegorocznej edycji akcji Stylowe Zakupy udział biorą trzy spośród naszych marek: Levi’s, Lee i Wrangler. Wszystkie oferują -20% rabatu na nieprzeceniony asortyment, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i podczas zakupów internetowych.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, my postanowiliśmy rozszerzyć akcję w naszych sklepach. W regularnych salonach stacjonarnych Silesia Jeans będzie można skorzystać z rabatu -20% na marki Levi’s, Lee, Wrangler i Mustang. Ta ostatnia, pochodząca z Europy, ma w asortymencie szeroki wybór doskonałej jakości spodni jeansowych, ale także bawełnianych koszulek z nadrukami, które dzięki rabatowi będzie można kupić w wyjątkowo niskich cenach.

Jeszcze większa ilość promocji czeka na klientów naszego sklepu internetowego Bluestilo.com. Od czwartku aż do wtorku będzie można skorzystać tam z rabatu -20% na nieprzeceniony asortyment wszystkich marek. Oprócz wymienionych już Levi’s, Wrangler, Mustang i Lee, promocja obejmie także marki Tommy Jeans, Pepe Jeans, Big Star Shoes, Jack & Jones i wszystkie pozostałe.

Jak skorzystać z rabatu?

Założeniem Stylowych Zakupów jest wykorzystanie kuponów rabatowych, które znajdują się w gazetach. Doskonale wiemy jednak, że w tym gorącym czasie wydania z kuponami wyprzedają się bardzo szybko i są trudno dostępne. Dlatego postanowiliśmy udzielać rabatu bez kuponów.

Jeśli chcesz zrobić zakupy stacjonarnie, wystarczy, że przyjdziesz do dowolnego salonu regularnego Silesia Jeans, gdzie obsługa pomoże Ci dobrać odpowiedni model i rozmiar dla siebie oraz udzieli rabatu -20% na wybrane marki.

Aby skorzystać z promocji w sklepie online Bluestilo.com, podczas zakupów w dniach 1-6.10 wpisz w koszyku kod: STYLOWE20. Rabat obejmuje nieprzeceniony asortyment wszystkich marek i nie łączy się z innymi promocjami. Jeśli masz dwój egzemplarz gazety, możesz skorzystać także z kodów dostępnych na kuponach, przypisanych do marek Levi’s, Lee i Wrangler.

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.