09 Paź 2018

Co ma technologia do produkcji spodni jeansowych Levi’s?

Inteligentne spodnie, stworzone przy pomocy innowacyjnych technologii — brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to prawda! Marka Levi’s posiada w swoim asortymencie nie tylko jeansy, ale także koszule, które sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach.

Jeszcze mocniejsze, cieplejsze i bardziej komfortowe

Marka Levi’s podczas produkcji wybranych modeli spodni jeansowych, denimowych kurtek i koszul używa innowacyjnych technologii, dzięki którym ubrania te są nie tylko bardziej wygodne i komfortowe, ale także trwalsze i dostosowane do różnych warunków atmosferycznych. Jak to możliwe i jak „działają” te wyjątkowe elementy garderoby?

Technologia Strong — supertrwałe jeansy

Spodnie jeansowe Levi's 511 Strong

Spodnie jeansowe Levi’s® „511™ Slim Fit” Rock Cod wykonane przy użyciu technologii Strong

 

Pierwsza z technologii, jakie marka Levi’s wykorzystuje do produkcji swoich spodni, ma zagwarantować jeszcze większą trwałość materiału. Wszystko dzięki ultramocnemu włóknu nowej generacji, o nazwie Dyneema®, które reklamowane jest jako najmocniejsze włókno świata. Używa się go między innymi do produkcji pętli wspinaczkowych i kamizelek kuloodpornych, a teraz także spodni jeansowych Levi’s® „511™ Slim Fit” Rock Cod.

Technologia Cool — bardziej komfortowe, oddychające spodnie

Spodnie Jeansowe Levi's 501 Cool

Spodnie jeansowe Levi’s „501® Original Fit” Rocky Road Cool wykonane z użyciem technologii Cool

Technologia Cool używana jest między innymi do produkcji spodni jeansowych Levi’s „501® Original Fit” Rocky Road Cool, czyli najbardziej kultowego modelu marki. Teraz 501® charakteryzuje się nie tylko tym, że ma ponadczasowy, klasyczny krój i na przestrzeni lat nosiły go największe gwiazdy muzyki i kina. Ich kolejną zaletą jest użycie tkaniny, która oddycha i zapobiega pochłanianiu wilgoci, co daje jeszcze większe uczucie komfortu.

Technologia Thermadapt — jeansy na każdą porę roku

Spodnie Jeansowe Levi's 511 Thermadapt

Spodnie jeansowe Levi's "511 Slim Fit" Zebroid Adapt stworzone przy użyciu technologii Thermadapt

Koszula Levi's "Sunset 1 Pocket Shirt" Swift Dress Blues Thermadapt

Koszula Levi's "Sunset 1 Pocket Shirt" Swift Dress Blues stworzona przy użyciu technologii Thermadapt

Ubrania stworzone z użyciem technologii Thermadapt to niewątpliwie najbardziej uniwersalne produkty — można nosić je w każdej temperaturze, czyli doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Wszystko dzięki innowacyjnemu włóknu, stworzonemu z myślą o termoregulacji niezależnie od pogody. Włókna Thermadapt mają syntetyczny rdzeń rozpuszczający się podczas procesu tkania, oraz bawełnianą osnowę wokół niego. Najprościej mówiąc: spodnie jeansowe Levi’s „511 Slim Fit” Zebroid Adapt oraz koszula Levi’s „Sunset 1 Pocket Shirt” Swift Dress Blues, które powstały właśnie z użyciem tej technologii zimą grzeją, a latem chłodzą.

levi's bluestilo

©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.