01 mar 2019

Trzy niespodzianki od marki Levi’s na sezon wiosna/lato 2019

Marka Levi’s słynie z niespodzianek. Praktycznie co sezon zaskakuje nas specjalnymi kolekcjami i wyjątkowymi produktami, które często pojawiają się w sprzedaży nagle, bez wcześniejszych zapowiedzi. Tak było między innymi z kolekcją Fresh Leaves by Justin Timberlake czy Levi’s x Mickey w sezonie jesień/zima 2018. Co Levi’s przygotował dla nas tym razem?

Ribcage — jeansy z najwyższym stanem w historii

To, że spodnie z wysokim stanem dawno wyparły biodrówki, wiemy wszyscy. Od kilku sezonów marki prześcigają się w produkowaniu wysokich spodni w stylu retro. Zarówno Levi’s, jak i Lee czy Wrangler mają takich modeli szeroki wachlarz: od klasycznych rurek, przez boyfriendy czy modne ostatnio mom jeans w stylu retro.

Tym razem marka Levi’s przeszła sama siebie i stworzyła spodnie z ponad 30-centymetrowym stanem. Levi’s produkuje spodnie jeansowe od ponad stu lat, ale czegoś takiego wcześniej nie zrobił.

Model Ribcage świetnie podkreśla talię i wyszczupla sylwetkę. Projektanci, podczas tworzenia spodni Levi’s Ribcage inspirowali się latami 90. To model dla pań lubiących retro look oraz wygodę i komfort.

 

 

Spodnie Jeansowe Damskie Levi's Ribcage

Spodnie Jeansowe Damskie Levi’s Ribcage z ponad 30-centymetrowym stanem

Spodnie Jeansowe Damskie Levi's Ribcage

Powrót do przeszłości z Levi’s® Engineered Jeans

Kolekcja Engineered marki Levi’s miała premierę w 1999 roku i z miejsca odniosła ogromny sukces. Innowacyjna konstrukcja ubrań i oryginalny wygląd to cechy łączące obie kolekcję: tą z przełomu wieków oraz odświeżoną, którą marka Levi’s wprowadziła do sprzedaży w sezonie wiosna/lato 2019.

Levis Engineered Jeans

Kolekcja Levis Engineered Jeans

Kolekcja Engineered Jeans skierowana jest do osób ceniących wygodę i swobodę ruchów. Użycie technologii tkania w 3D pozwoliło marce Levi’s na stworzenie spodni, które maksymalnie dopasowują się do ciała. Powstałe w ten sposób nietypowe, skręcone szwy nadają ubraniom niepowtarzalnego charakteru i są ich oryginalną ozdobą. Spodnie posiadają także charakterystyczne detale, dzięki którym pierwsza odsłona kolekcji zyskała zainteresowanie: czerwoną naszywkę, nadruk Levi’s Engineered po wewnętrznej stronie kieszeni oraz stylizowane szlufki.

Levis Engineered Jeans

Kolekcja Levis Engineered Jeans

Warto wspomnieć, że dzięki użyciu technologii tkania w 3D marka nie tylko stworzyła innowacyjne spodnie dopasowujące się do ciała, ale także znacznie skróciła czas powstawania spodni oraz zminimalizowała ilość zmarnowanego materiału.

Równolegle z kolekcją Engineered Jeans marka Levi’s wypuściła także dzianinową męską linię Engineered Knit™, w której ograniczono liczbę szwów, dzięki czemu ubrania są jeszcze wygodniejsze.

Levis Engineered Jeans

Snoopy i przyjaciele, czyli kolekcja Levi’s x Peanuts

Marka Levi’s kolejny raz przygotowała kolekcję inspirowaną psem Snoopy’m i kultowymi „Fistaszkami”. Produkty z tej kolekcji ozdobione są zabawnymi grafikami przedstawiającymi bohaterów komiksu.

„Fistaszki” to seria czterokadrowych komiksów, które ukazywały się w latach 1950-2000 w gazetach, oraz stworzonych na ich bazie animacji. W tym sezonie psa Snoopy’ego, jego właściciela — Charliego Browna — oraz innych bohaterów będzie można nosić na T-shirtach i bluzach.

Levi's x Peanuts Snoopy Levi's x Peanuts Snoopy

Levi's x Peanuts Snoopy

©2022 Silesia Jeans - All Rights Reserved.