08 Lut 2019

Walentynkowe zestawy dla par

Zwykle przed Walentynkami tematem numer jeden są prezenty dla ukochanych osób. My w tym roku podejmujemy inny temat. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie modnych, markowych ubrań dla par, w których śmiało można pójść na randkę.

Bliźniacze T-shirty

Coraz częściej na ulicach można zauważyć pary, które dobierają ubrania tak, żeby do siebie pasować. Marki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc T-shirty dla niej i dla niego z takimi samymi grafikami lub logotypami.

Najpopularniejszym w ostatnim czasie motywem jest klasyczne logo Batwing marki Levi’s. Można znaleźć je zarówno na damskich, jak i męskich T-shirtach. Levi’s ma w swoim asortymencie kilka wariantów kolorystycznych tych modnych T-shirtów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Levi's Batwing Damski BluestiloLevi's Batwing Męski Bluestilo

WALENTYNKI

Marka Levi’s, oprócz klasycznego batwinga, może pochwalić się jeszcze jedną popularną wersją logotypu. Chodzi oczywiście o logo olimpijskie, które w 1984 roku znalazło się na ubraniach reprezentacji Stanów Zjednoczonych na igrzyskach w Los Angeles. Również T-shirty z tym logo występują w wersjach dla obu płci, w różnych wariantach kolorystycznych.

Levi's T-shirt Damski BluestiloLevi's T-shirt Męski Bluestilo

WALENTYNKI

W sprzedaży pojawiły się także T-shirty damskie i męskie z nieco zmodyfikowaną wersją powyższego logo, znaną jako Colorblock.

Levi's Colorblock T-shirt Damski BluestiloLevi's Colorblock T-shirt Męski Bluestilo

Szerokim wyborem T-shirtów w różnych wersjach kolorystycznych mogą pochwalić się także marki Lee i Wrangler. Duże, klasyczne logo marki Lee często gości na damskich i męskich T-shirtach w podstawowych, bazowych kolorach.

Lee Logo T-shirt Damski BluestiloLee Logo T-shirt Męski Bluestilo

WALENTYNKI

Mnogością wzorów i kolorów może pochwalić się marka Wrangler. W jej asortymencie nieco trudniej będzie znaleźć identyczny T-shirt damski i męski, jednak wśród bogatego asortymentu marki każdej parze na pewno uda się dobrać pasujące do siebie, modne koszulki.

Wrangler T-shirt Damski BluestiloWrangler T-shirt Męski Bluestilo

W ślad za największymi i najmodniejszymi markami poszła także firma Silesia Jeans, tworząc T-shirt ze swoim logo w wersji damskiej i męskiej. To klasyczna, basicowa koszulka w czarnym kolorze, z minimalistycznym białym logotypem na piersi. Ten element garderoby nie tylko pozwoli parom wyglądać podobnie, ale także zaświadczy o dobrym guście oraz zamiłowaniu do najwyższej jakości ubrań.

Silesia Jeans T-shirt Damski BluestiloSilesia Jeans T-shirt Męski Bluestilo

Trampki do pary

Jeśli identyczne T-shirty są dla kogoś przesadą, zawsze można postawić na nieco mniej rzucającą się w oczy część garderoby i zaopatrzyć się ze swoim partnerem w takie same buty. Najlepszym pomysłem na wiosnę będą klasyczne trampki Big Star Shoes. Występują w wersji damskie i męskiej, wysokiej i niskiej, w czterech modnych, uniwersalnych kolorach: białym, czarnym, czerwonym i granatowym. Szeroki wybór modeli gwarantuje, że każda para znajdzie wśród asortymentu marki idealne trampki dla siebie, bez względu na to, czy będą to dwie identyczne, czy dwie zupełnie różne pary.

Big Star Trampki Basic CzerwoneBig Star Trampki Basic Granatowe
Big Star Trampki Basic BiałeBig Star Trampki Basic Czarne

WALENTYNKI

  • WYPRZEDA do 50 TRWA odwied nas stacjonarnie lub online na
  • Piatek weekendu poczatek Jakie macie plany?
  • Akcesoria s nieodcznym elementem kadej stylizacji Zobacz propozycje marki Levis
  • Wyra swj styl z mark Levis Tshirt czy bluza z
  • Jeli szukasz nowych elementw garderoby sprawd mark Mustang 30
  • Baleriny sandaki i klapki s podstaw letnich stylizacji! Sprawd ktre
 • ©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.