21 sie 2020

Wrangler — jesień/zima 2020 w kowbojskim stylu retro

Marka Wrangler wkracza w nowy sezon z przytupem, w towarzystwie prostych i szerokich nogawek, jeansów z wysokim stanem, flanelowych koszul i ocieplanych kurtek jeansowych. Jak zapatrujesz się na jesień w kowbojskim stylu, z domieszką lat 80.?

Wrangler Cowboy Coll

Chociaż nawiązania do rodeo i odzieży kowbojskiej można było zauważyć w sklepach i na ulicach już od jakiegoś czasu, dopiero teraz Cowboy Coll zyskuje prawdziwą popularność. Podoba się to marce Wrangler, która przecież zaczynała swoją działalność właśnie od produkcji odzieży dla jeźdźców konnych. W tegorocznej jesienno-zimowej kolekcji nie zabraknie więc nawiązań do stylu rodeo — szczególnie modne będą kraciaste koszule, kurtki sherpy, denimowe total looki i kowbojki.

Wrangler Jesień/Zima 2020Wrangler Jesień/Zima 2020Wrangler Jesień/Zima 2020

Live It To The Limit

W najnowszej kolekcji Wrangler nie zabraknie także inspiracji stylem retro. Odchodzimy jednak powoli od modeli popularnych w latach 90. XX wieku i cofamy się w czasie, sięgając po projekty rodem z kolorowych lat 80. Niekwestionowanymi hitami będą spodnie z wysokim stanem (szczególnie boskie mom jeans!), koszulki w fasonach oversize ozdobione nadrukami na placach i rękawach oraz fotoprinty.

Wrangler Jesień/Zima 2020Wrangler Jesień/Zima 2020
Wrangler Jesień/Zima 2020Wrangler Jesień/Zima 2020Wrangler Jesień/Zima 2020

Wrangler jesień/zima 2020 — kolory sezonu

Jesienią w końcu doczekamy się w kolekcjach naszych ulubionych marek koloru roku 2020 — Classic Blue, czyli ciemnoniebieskiego odcienia, który świetnie komponuje się z popularnymi w tym sezonie kolorami ceglastej czerwieni, jasnego brązu i butelkowej zieleni. Niebieski i granat, jak zawsze, pojawią się także w formie jeansowych spodni, koszul i kurtek, zarówno damskich, jak i męskich.

We care — ekologiczne inicjatywy Wrangler

Marka Wrangler nie przestaje także wprowadzać w życie kolejnych pomysłów i rozwiązań, które pomagają dbać o środowisko. O części ekologicznych metod produkcji Wrangler pisaliśmy już na naszym blogu, w tym sezonie w życie wchodzą kolejne „zielone” inicjatywy. Będą to, między innymi:

  • redukcja zużycia do produkcji nadmanganianu potasu, który jest silnym wybielaczem;
  • zastosowanie w kurtkach sherpa włókna Repreve, pochodzącego z przetworzonych butelek PET;
  • używanie wypełnienia kurtek zimowych, pochodzącego z recyklingu.

Poza tym Wrangler nie rezygnuje z pozostałych inicjatyw, jak IndiGood oraz znaczne ograniczenie zużycia wody i energii, a także wytwarzania ścieków poprodukcyjnych.

Wrangler Jesień/Zima 2020

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.