30 Wrz 2019

Wyglądaj jak rajdowiec! Kierowcy F1 współpracują z markami

Niedawno wspominaliśmy o nowej kolekcji Tommy x Lewis, stworzonej w wyniku kooperacji marki Tommy Hilfiger i kierowcy rajdowego Lewisa Hamiltona. Dzisiaj opowiemy Wam więcej o współpracach między rajdowcami, a najmodniejszymi markami odzieżowymi.

Jeśli śledzicie naszego bloga, na pewno wiecie, że projektant Tommy Hilfiger jest wielkim fanem wyścigów, a jego marka została partnerem zespołu Formuły 1: Mercedes-AMG Petronas F1 Team. Lewis Hamilton, brytyjski kierowca jeżdżący w tym właśnie teamie nie tylko po raz kolejny został twarzą amerykańskiej marki, ale także stworzył własną kolekcję na sezon jesień/zima 2019.

Męskie Buty Zimowe Tommy Hilfiger Lewis HamiltonMęskie Buty Zimowe Tommy Hilfiger Lewis Hamilton

Okazuje się, że Tommy Hilfiger nie jest jedyną marką, która współpracuje z rajdowcami i prezentuje swoje logo na ich samochodach i ubraniach.

Tommy Hilfiger Lewis Hamilton Mercedes

Valtteri Bottas i Lewis Hamilton. Źródło zdjęcia: https://www.deccanherald.com/

Młoda marka odzieżowa Jack&Jones postawiła na współpracę z amerykańskim teamem Haas F1. Logotyp firmy pojawia się na bolidach oraz strojach kierowców, jednak to nie wszystko. Prywatnie sportowcy również są fanami marki i z przyjemnością noszą jej ubrania.

Jack&Jones Haas F1

Bolid i stroje rajdowców Haas F1. Źródło zdjęcia: https://www.jackjones.com

Jack&Jones przy okazji sesji zdjęciowej z rajdowcami postanowił udowodnić, że jego jeansy są nie tylko modne, ale także wyjątkowo wytrzymałe, nawiązując jednocześnie do klasycznego logotypu marki Levi’s, przedstawiającego dwa konie i spodnie. W ten zabawny sposób marka dowiodła, że jej produkty mają najwyższą jakość i doskonale sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach.

Jack&Jones Haas F1

Dwa bolidy i spodnie Jack&Jones. Źródło zdjęcia: https://www.jackjones.com

  • WYPRZEDA do 50 TRWA odwied nas stacjonarnie lub online na
  • Piatek weekendu poczatek Jakie macie plany?
  • Akcesoria s nieodcznym elementem kadej stylizacji Zobacz propozycje marki Levis
  • Wyra swj styl z mark Levis Tshirt czy bluza z
  • Jeli szukasz nowych elementw garderoby sprawd mark Mustang 30
  • Baleriny sandaki i klapki s podstaw letnich stylizacji! Sprawd ktre
 • ©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.