03 wrz 2020

30. urodziny marki Jack & Jones

Marka Jack & Jones w tym roku obchodzi 30 urodziny. Chociaż jej historia sięga początku lat 90. XX wieku, to jedna z najnowocześniejszych marek produkujących męską odzież w miejskim stylu, skupioną na młodych, aktywnych klientach.

Marka Jack & Jones powstała w 1990 roku w Oslo, na targach mody. Minikolekcja przedstawiona podczas wydarzenia została przyjęta bardzo ciepło, co pozwoliło nowej na rynku marce rozwinąć skrzydła i zacząć działać na większą skalę. Dzisiaj Jack & Jones jest jedną z najpopularniejszych męskich marek odzieżowych w całej Europie.

Jack & Jones — jakość i młodość

Chociaż w skład marki wchodzi aż 5 linii odzieży, największą popularnością cieszy się Jack & Jones Originals, słynąca z wysokiej jakości odzieży codziennej w konkurencyjnych cenach. Modny miejski styl, zabawne aplikacje na koszulkach i bluzach oraz najwygodniejsze i najmodniejsze kroje zagwarantowały marce popularność wśród szerokiego grona klientów. Spora część z nich jest młodsza od samego Jack & Jones.

5 linii Jack & Jones dla 5 typów klientów

Choć w Polsce największą popularnością cieszą się streatwear’owe modele odzieży męskiej Jack & Jones, marka ma w asortymencie ubrania również dla panów ceniących perfekcyjny wygląd w o wiele bardziej oficjalnym stylu. Oto główne linie odzieżowe, na które dzieli się marka:

  • Jack & Jones Original — linia pełna kolorów i różnorodności, wyróżniająca się modelami z wielobarwnymi aplikacjami. Odpowiednia dla panów ceniących wygodę, swobodę i niezobowiązujący wygląd na co dzień.

Odzież Męska Jack & Jones Oryginals

  • Jack & Jones Core — linia powstała z myślą o młodych, aktywnych klientach. Wysoka jakość wykonania i charakterystyczne detale sprawiają, że asortyment jest niepowtarzalny i pozwala wyróżnić się z tłumu.
  • Jack & Jones Tech — typowo sportowa kolekcja, odpowiednia dla aktywnych mężczyzn, którzy przykładają najwyższą wagę do komfortu użytkowania.
  • Jack & Jones Vintage — propozycja dla klientów lubiących styl retro. Odzież w ramach tej linii wykonywana jest ręcznie przez rzemieślników, którzy tworzą ją z najwyższą dbałością o każdy szczegół,
  • Jack & Jones Premium — linia, w której królują klasyczne fasony i ponadczasowe rozwiązania. Idealna dla panów ceniących wysokiej jakości modele odzieży w stylu smart casual.

Odzież Męska Jack & Jones Premium

Najpopularniejsza linia marki, Jack & Jones Original, jest dostępna w salonach stacjonarnych Silesia Jeans oraz w sklepie online Bluestilo.com.

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.