16 Mar 2019

Dua Lipa x Pepe Jeans

Legendarna brytyjska denimowa marka, Pepe Jeans, ogłosiła współpracę z jedną najbardziej wpływowych gwiazd muzyki młodego pokolenia, Dua Lipą. Dua wystąpiła w kampanii marki, stając przed obiektywem Davida Simsa, brytyjskiego fotografa mody.

Dua urodziła się w 1995 roku w Londynie i już jako nastolatka była fanką odzieży jeansowej Pepe Jeans. Jak mówi Mark Blenkinsop, szef marketingu marki, wokalistka ma styl, który idealnie pasuje do DNA Pepe Jeans. Piosenkarka cieszy się zainteresowaniem mediów oraz fanów z całego świata, co może pomóc marce dotrzeć na nowe rynki.

Lipa zadebiotowała w 2017 roku albumem „Dua Lipa”, a już rok później przeszła do historii jako pierwsza kobieta, która otrzymała aż pięć nominacji do Brit Awards, brytyjskich nagród muzycznych wręczanych co roku przez Brytyjski Przemysł Fonograficzny. Wokalistka jest symbolem charakterystycznego brytyjskiego stylu, dzięki czemu doskonale pasuje do roli ambasadorki marki Pepe Jeans.

Dua Lipa Pepe Jeans

W kampani na sezon wiosna/lato 2019 piosenkarka zapozowała fotografowi Davidowi Simsowi, dla którego do druga współpraca z marką. Z pierwszym razem fotografował Darię Werbowy i Ashtona Kutchera w 2005 roku. Swoją karierę zaczynał jako fotograf gwiazd muzyki, następnie współpracował z magazynami modowymi.

Dua Lipa Pepe Jeans

Jednym z powodów, dla których Dua podjęła decyzję o współpracy z marką, jest inicjatywa „Tru-Blu”. To program innowacji oparty na nowych ekotechnologiach dążących do wykształcenia nowego standardu we wzornictwie i kompozycji jeansu.

Dua Lipa występująca w kampanii w klasycznych denimowych outfitach ma symbolizować naturalne piękno oraz ponadczasowy urok denimu. Kampania, oraz cała kolekcja, jest hołdem dla dziedzictwa marki.

Dua Lipa Pepe Jeans

©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.