Szybki sposób na wyszukany prezent

Asortyment sklepów Silesia Jeans to nie tylko spodnie! W każdym momencie sezonu ubieramy naszych klientów od stóp do głów proponując nawet kilkadziesiąt outfit’ów. Kiedy więc bardzo chcesz znaleźć dla kogoś prezent, a nie znasz jego rozmiaru, nie możesz zdecydować się co wybrać, brak Ci już czasu na poszukiwania; zdecyduj się na Kartę Podarunkową.

Założysz ją w salonie Silesia Jeans w mniej niż 5 minut, wpłacisz na nią dowolną, wybraną przez Ciebie kwotę i od teraz możesz myśleć już tylko nad treścią składanych życzeń.

Od momentu wydania (czyli od daty zakupu Karty) osoba obdarowana kartą będzie miała 6 miesięcy na zrealizowanie Karty w sklepach Silesia Jeans. Dla ułatwienia wszystkie adresy zamieściliśmy na jej odwrocie. Za zakupy przekraczające wartość Karty Podarunkowej, różnicę można dopłacić gotówką lub kartą. W zależności od kwoty na Karcie Podarunkowej, zakupy możesz zrobić nawet na kilka razy – nie ograniczaj się!

Naszą Kartę Podarunkową uwielbiają rodzice

Ci, których pociechy osiągnęły pewien stopień samodzielności w wyborze noszonych przez siebie ubrań, ale niestety nie są na tyle dorośli, aby niezależnie dysponować gotówką lub kartą płatniczą powinni rozważyć zakup Karty Podarunkowej Silesia Jeans. Wasza młodzież w żaden sposób nie przekroczy kwoty, którą przeznaczycie na ich zakupy z Kartą Podarunkową. Jeżeli po zakupach na Karcie zostaną środki nadal będzie można je wykorzystać (byle przed upływem 6 miesięcy) i najważniejsze – macie pewność, że środki na zakup nowej odzieży nie zostały przeznaczone na inne ciekawe cele.

Zwrot towaru

Dzięki Karcie Podarunkowej możemy zwrócić naszym klientom środki za zwrot towarów, które ponownie mogą wykorzystać na zakupy w Silesia Jeans. Środki pieniężne, które doładowują Kartę Podarunkową tytułem zwrotu pozostają do wykorzystania przez okres 6 miesięcy.

Zobacz regulamin Karty Podarunkowej Silesia Jeans – kliknij tutaj.

 

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.