10 mar 2020

Levi’s Balloon Jeans — nowy trend z lat 80.

Chociaż moda zatacza koło i wymyślanie zupełnie nowych fasonów jest niemożliwe, a światowe marki skupiają się na odświeżaniu znanych już modeli, to i tak w każdym sezonie zaskakują nas zupełnie nowymi trendami. Co stanie się numerem jeden tego lata?

Już od kilku sezonów marki proponują nam ubrania nawiązujące do stylu retro i prześcigają się w tworzeniu kolekcji inspirowanych latami 90. i 80. XX wieku. Nie powinno być zatem żadnym zaskoczeniem informacja, że najnowszy trend, który z impetem wkroczył nie tylko na wybiegi, ale także półki sklepowe, a przede wszystkim ulice, także ma swoje korzenie właśnie w latach 80. Niektórzy mogą pamiętać ten fason z czasów młodości lub dzieciństwa, innym być może skojarzy się z nie tracącymi popularności spodniami Mom Jeans. Panie i panowie, przedstawiamy Levi’s Balloon Jeans.

Levi's Balloon Jeans

Kto śledzi nas na insagramie @silesiajeans i @bluestilo oraz jest na bieżąco z nowościami pojawiającymi się w naszych salonach stacjonarnych, a także sklepie online Bluestilo.com, ten na pewno doskonale wie, o czym mowa. Pozostałym wyjaśniamy: Levi’s Balloon Jeans to spodnie z wysokim stanem, mają szerokie biodra i luźną, ale zwężaną ku dołowi „balonową” nogawkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Twój Jeansowy Sklep Online (@bluestilo)

 

Swobodny i wygodny model damskich spodni jeansowych Levi’s Balloon Jeans świetnie podkreśla figurę i nadaje jej kobiecych kształtów. Dzięki wysokiemu stanowi, talia jest świetnie zaprezentowana, natomiast szerokie biodra nadają sylwetce kształt klepsydry.

Levi's Balloon Jeans

Levi’s Balloon Jeans to nie tylko jedne z najbardziej komfortowych damskich spodni jeansowych, ale także doskonała alternatywa dla modeli z szeroką nogawką (na przykład Levi’s Ribcage), na które jeszcze nie wszystkie panie są gotowe. Wysoka talia i odrobina luzu w nogawkach niewątpliwie pomoże nam się przyzwyczaić do jeszcze bardziej swobodnych fasonów, podkreślając figurę i gwarantując wyjątkową wygodę na co dzień.

 

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.