14 sie 2020

Levi’s x Peanuts

Levi’s x Peanuts to kolejna już odsłona kooperacji, w ramach której marka Levi’s wypuściła kolekcję odzieży z wizerunkiem sympatycznego psa Snoopy’ego i jego przyjaciół.

W poprzednich sezonach mieliśmy już okazję zobaczyć kolekcje limitowane, ozdobione charakterystycznym logotypem Levi’s batwing, na którym wylegiwał się komiksowy pies Snoopy, lub po którym spacerowali jego przyjaciele — o kolekcji oraz historii popularnego komiksu pisaliśmy w ubiegłym roku w tekście o niespodziankach marki Levi’s. Tego roku w salonach Silesia Jeans oraz w sklepie internetowym Bluestilo.com zagościła najnowsza odsłona Levi’s x Peanuts. Została utrzymana w sportowej stylistyce — z olimpijskim logotypem marki oraz wizerunkami komiksowych postaci, uprawiających różne sporty.

Levi's x Peanuts Snoopy kolekcja limitowana

Levi’s x Peanuts — sportowiec Snoopy

W tym sezonie marka Levi’s promuje nie tylko swoją najnowszą kolekcję kapsułową Levi’s x Peanuts, ale także sportowy tryb życia. Bohaterowie powstałego w latach 50. XX wieku komiksu „Fistaszki” tym razem pojawiają się na koszulkach i bluzach ze sportowymi akcesoriami. Możemy zobaczyć między innymi deskorolkę, piłkę nożną czy strój do biegania.

Levi's x Peanuts Snoopy kolekcja limitowana

W tym sezonie główną rolę w kolekcji gra uroczy pies Snoopy i jego towarzysz, żółty ptak Woodstock. Na aplikacjach ozdabiających odzież pływają, biegają, grają w piłkę nożną i tenisa, oraz wskakują do małej kieszonki, niczym do basenu. Sama odzież jest utrzymana w żywej, wesołej kolorystyce, a większość modeli ma luźne fasony oversize,  które nie ograniczają ruchów.

Levi's x Peanuts Snoopy kolekcja limitowana

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.