17 Sie 2018

Moda PLUS SIZE dla potężnych mężczyzn

Rozmiarówki wielu marek są mocno ograniczone — o ile najpopularniejsze, „średnie” rozmiary nie stanowią problemu, a i te mniejsze są stosunkowo łatwo dostępne, to klienci mający więcej, niż jeden X przed L często mają problem ze znalezieniem modnych i dobrych jakościowo ubrań dla siebie. Na szczęście coraz więcej producentów wychodzi na przeciw wymaganiom większych osób i zaczyna wprowadzać do sprzedaży kolekcje PLUS SIZE, czyli z dużymi rozmiarami. Dzisiaj dowiecie się, które marki dostępne na Bluestilo.com mają w asortymencie ubrania PLUS SIZE dla panów.

Pierwszą marką dostępną na Bluestilo.com, która ma w ofercie ubrania PLUS SIZE jest marka Lee, która ma w swoim asortymencie modele dostępne w rozmiarach od M do 5XL w przypadku koszulek, oraz od 29 do 46 w przypadku spodni.

Od niedawna na Bluestilo.com znaleźć można także ubrania PLUS SIZE marki Jack & Jones. W tym przypadku nie są to jednak pojedyncze modele dostępne zarówno w mniejszych, jak i większych rozmiarach, ale osobna linia z ubraniami w rozmiarach od 4XL do 6XL.

Jack & Jones PLUS SIZE

Jack & Jones PLUS SIZE

Jack & Jones PLUS SIZE

Jack & Jones PLUS SIZE

Wiecie już, gdzie znaleźć ubrania w dużych rozmiarach, ale jak wybrać najlepsze modele dla siebie i jak je nosić, żeby wyglądać dobrze? Oto kilka rad, dzięki którym każdy mężczyzna, niezależnie od rozmiaru, będzie wyglądał dobrze i modnie.

Przede wszystkim, nosząc duży rozmiar, należy unikać luźnych krojów, które dodatkowo poszerzają i sprawiają, że sylwetka wydaje się bezkształtna. Od dzisiaj workowatym ubraniom mówimy stanowcze nie! Panowie +XL najlepiej wyglądać będą w rzeczach o regularnych krojach, nie za luźnych, ani nie za obcisłych. Spodnie z wyższym stanem i lekko zwężaną nogawką sprawdzą się o wiele lepiej, niż bojówki czy luźne dresy.

Co wizualnie pomoże wyszczuplić sylwetkę? Jednolite kolory (niekoniecznie ciemne!), drobne wzorki i poziome prążki są najlepszym przyjacielem mężczyzn PLUS SIZE. Świetnym wyborem są także koszulki polo. Czego natomiast unikać? Przede wszystkim poziomych pasów, które poszerzają, oraz dużych printów na T-shirtach.

Dobrym pomysłem na zamaskowanie dodatkowych kilogramów jest ubieranie się na cebulkę — narzucona na T-shirt koszula, bluza czy marynarka delikatnie wyciągnie sylwetkę i ukryje fałdki.

plus size bluestilo

©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.