Historia naszej firmy zaczęła się blisko 25 lat temu w Mysłowicach na Śląsku. Decyzja o rozpoczęciu działalności zajmującej się sprzedażą odzieży jeansowej renomowanych światowych marek była dla nas jak obietnica, wizja lepszego jutra. Śląsk (jak cała Polska) na początku lat 90 dynamicznie wybudzał się z politycznego i demokratycznego letargu i każdy jak powietrza potrzebował zmian, przełomu. Szukaliśmy czegoś będącego dowodem na to, że można wspaniale żyć po swojemu, mieć swój styl, swoje zdanie… Tym czymś dla nas były właśnie jeansy. Spodnie, które dla nas Polaków stały się symbolem buntu, indywidualności i dowodem swobodnego życia na Zachodzie.

Nasza mała rodzinna firma zaufała jeansom, które dzisiaj nadal mają swoją symbolikę nie tylko w modzie. Teraz wyrażają osobowość, przynależności i upodobania, a przede wszystkim tym, którzy je noszą pozwalają wyrazić siebie. Tommy Hilfiger Denim, Pepe Jeans, Levi’s, Lee, Wrangler, LTB, Mustang, Big Star (buty) – zdecydowaliśmy się na kultowe marki, będące renomą samą w sobie. Wysoka jakość tekstyliów tych marek nie zawiodła nas, a jakość to fundament naszych działań. Historia i tradycja ma dla nas ogromne znaczenie, co w niczym nie zmniejsza roli nowoczesnych technologii w sporządzaniu tkanin. Starannie analizujemy wszelkie nowości, słuchamy opinii naszych klientów, stąd też wiemy, że oprócz klasyki i sezonowych trendów szukacie rozwiązań technologicznych nadających tkaninom cechy wodoodporne, termiczne lub izolujące pot.

Zespół Silesia Jeans tworzą ludzie z zamiłowaniem do denimu. Profesjonaliści, którzy wiedzą, że dobranie modelu jeansów wymaga od doradcy wiedzy, odpowiedniego przeszkolenia, doskonałej znajomości asortymentu i trendów. Wysoki standard obsługi to cecha, którą bardzo cenimy w naszym zespole.

Ze Śląska pochodzimy, tu mieszkamy i pracujemy. Na Śląsku znajdziecie 11 sklepów stacjonarnych Silesia Jeans i jeden sklep stacjonarny Silesia Jeans we Wrocławiu. Od 2013 roku prowadzimy również sklep internetowy bluestilo.com.

Silesia Jeans - sklep z jeansamiSilesia Jeans - jeansy damskie i męskie

Salony Silesia Jeans

©2020 Silesia Jeans - All Rights Reserved.