28 kw. 2020

Outlet Silesia Jeans — dlaczego warto kupować w outlecie?

Wiele osób obawia się robienia zakupów w outlecie, wiele nie jest nawet do końca pewnych, co to jest outlet. Dzisiaj rozwiejemy Wasze wątpliwości o opowiemy o tym, jak wyglądają sklepy outletowe Silesia Jeans oraz nasz outlet online na Bluestilo.com.

Większość z nas robiąc zakupy, szuka idealnej równowagi pomiędzy dwoma ważnymi cechami produktów: wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Zazwyczaj odpowiedzią na wymagania oszczędnych, jednak wymagających klientów są sklepy outletowe. Dlaczego warto w nich kupować, gdzie się znajdują oraz jakie zalety ma outlet online?

Co to jest outlet?

Outlet to nic innego, jak rodzaj sklepu, w którym można znaleźć produkty ze starszych kolekcji lub ostatnie sztuki z bardzo mocno obniżoną ceną, w stosunku do kwoty, jaką trzeba zapłacić za te same produkty, kiedy wchodzą do sprzedaży. Czasami zdarza się również, że w outletach można kupić towar z lekkimi uszkodzeniami i to właśnie one są powodem obniżenia ceny, jednak musimy zaznaczyć, że nasz outlet online Bluestilo.com sprzedaje tylko produkty pełnowartościowe i nieuszkodzone.

Starsze kolekcje w pewnym momencie trafiają do outletu, ponieważ w magazynie oraz sklepach regularnych pojawiają się nowe modele ubrań, butów i dodatków, a na starsze zaczyna po prostu brakować miejsca. Rzeczy te, ponieważ są w sprzedaży już od dłuższego czasu, są przeceniane, aby klient zdecydował się na ich zakup, pomimo szerokiej dostępności nowych produktów. Warto zauważyć, że niektóre popularne i pożądane produkty ze starszych kolekcji z czasem można nabyć tylko w sklepach outletowych, ponieważ sklepy regularne całkowicie wycofują je ze sprzedaży.

Ostatnie sztuki, czyli pojedyncze modele lub rozmiary z kolekcji, która już się wyprzedała również trafiają do sklepów outletowych, aby zrobić miejsce na nowy towar. Ponieważ asortyment nie jest już aż tak szeroki, a na koniec często zostają albo tylko małe, albo tylko duże rozmiary, nowa, niższa cena tych towarów także ma zachęcić do zakupu.

Outlet Silesia Jeans

Aktualnie Silesia Jeans posiada dwa sklepy outletowe: Lee, Wrangler, LTB, Jack & Jones oraz Pepe Jeans — obydwa znajdują się w Designer Outlet Sosnowiec (dawniej Fashion House Sosnowiec). W ich asortymencie znajdują się zarówno ostatnie sztuki modeli sprzed kilku sezonów, które dziś są już bardzo trudno dostępne, jak i produkty z sezonu poprzedzającego aktualny, które trzeba było wycofać z salonów regularnych po wprowadzeniu do sprzedaży nowych kolekcji.

Outlet Online Bluestilo.com

Warto dodać, że stary Fashion House Sosnowiec, znany dziś jako Designer Outlet to jeden z najpopularniejszych w Polsce, a już na pewno najpopularniejszy i najchętniej odwiedzany outlet w województwie śląskim.

Outlet online Bluestilo.com

Chociaż wiele osób ma opory przed kupowaniem w outletach internetowych, zapewniamy, że oferowane przez nas produkty zawsze są pełnowartościowe, a ich niska cena wynika ze zmniejszającej się dostępności oraz mniejszemu niż początkowo wyborowi rozmiarów. W Outlecie online Bluestilo.com sprzedajemy ten sam asortyment, który jest dostępny w naszych sklepach w Designer Outlet (Fashion House Sosnowiec).

Outlet online Bluestilo.com oferuje odzież, obuwie i akcesoria najpopularniejszych denimowych marek z rabatem od 40% do aż 70%! Największe obniżki dotyczą marki LTB, której z dnia na dzień ubywa z naszych magazynów z powodu ogromnego zainteresowania klientów.

Rzeczy zakupione w outlecie online można wymieniać, zwracać i reklamować na takich samych warunkach, jak towar z nowszych kolekcji.

Zobacz outlet online Bluestilo.com

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.