31 mar 2020

Pepe Jeans x Dua Lipa — nowa odsłona kolekcji

Właśnie mija rok od premiery pierwszej kolekcji Pepe Jeans x Dua Lipa, stworzonej przez markę we współpracy z brytyjską piosenkarką, a na półkach sklepowych już pojawia się kolejna jej odsłona. Zobaczcie, czym tym razem zaskoczy nas limitowana kolekcja odzieży damskiej Pepe Jeans x Dua Lipa.

Chociaż ciężko w to uwierzyć, jedna z najpopularniejszych wokalistek świata, Dua Lipa, ma dopiero 25 lat, a swój debiutancki album wydała zaledwie 3 lata tamu, w 2017 roku! Od tego czasu piosenkarka nie tylko ugruntowała swoją pozycję w świecie muzyki i wydała dwa albumy (jeden z nich miał premierę zaledwie kilka dni temu!), ale także nawiązała współpracę z jedną ze swoich ulubionych marek odzieżowych, Pepe Jeans.

Pepe Jeans X Dua Lipa SS20

Wszystko wskazuje na to, że Dua Lipa nie tylko dobrze sprawdziła się jako ambasadorka marki, ale także ma dryg do mody i doskonale radzi sobie z tworzeniem oryginalnych stylizacji. Dlatego właśnie marka Pepe Jeans już trzeci raz zaprosiła wokalistkę do współpracy, w ramach której powstała limitowana kolekcja Pepe Jeans x Dua Lipa na sezon wiosna/lato 2020.

Chociaż projekty pochodzące z poprzednich kooperacji marki z piosenkarką były wyjątkowe i charakterystyczne, to właśnie najnowsza odsłona kolekcji Pepe Jeans x Dua Lipa jest najciekawsza i najbardziej kolorowa. Znajdziemy w niej połączenie klasycznych, kultowych modeli rodem z końcówki lat 80. w nowej, odświeżonej wersji.

Pepe Jeans X Dua Lipa SS20

W najnowszej kolekcji brytyjska wokalistka nawiązuje do swojego ulubionego londyńskiego stylu ulicznego, z którego wywodzi się cała marka Pepe Jeans, łącząc go z inspiracjami zaczerpniętymi podczas pobytu w Los Angeles. To właśnie dzięki spędzonemu tam czasowi, Dua postanowiła stworzyć projekty w pastelowej kolorystyce, kojarzącej się z malowniczymi zachodami słońca, jakie miała okazję oglądać w Mieście Aniołów.

Pepe Jeans X Dua Lipa SS20

Połączenie żywych barw z pastelami, odświeżenie popularnych na przełomie lat 80. i 90. fasonów — szerokich spodni, gorsetów, krótkich topów oraz komfortowych modeli oversize — oraz zastosowanie modnych, oryginalnych wykończeń i detali sprawia, że kolekcja Pepe Jeans x Dua Lipa wygląda, jak wyjęta prosto z teledysku i zachwyca wszystkie fanki stylu retro oraz trendsetterki.

Pepe Jeans X Dua Lipa SS20

#zostańwdomu i zamów kolekcję Pepe Jeans x Dua Lipa online na Bluestilo.com z bezpłatną dostawą do paczkomatu.

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.