Spersonalizowane Zakupy VIP to rozwiązanie dedykowane klientom, którzy mają specjalne wymagania związane z obsługą i indywidualnym doradztwem. Na życzenie, przygotowujemy gotowe stylizacje w odpowiednim rozmiarze, dzięki czemu oszczędzamy czas klienta. Zakupy VIP mogą trwać godzinę lub więcej w zależności od dyspozycji i potrzeb klienta. W tym czasie uwaga doradcy skoncentrowana jest tylko na Tobie. Klient na swoją wyłączność ma przebieralnie, a płatności dokonuje poza kolejką. Dbamy o każdy szczegół, który może wpłynąć na Twój komfort podczas spersonalizowanych zakupów. Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszym salonie upłynął Ci miło i przyjemnie, dlatego zawsze jesteśmy przygotowani na realizacje Zakupów VIP, podczas których klient ma do dyspozycji napoje, przekąski i miłą atmosferę.

Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie telefonicznej rezerwacji oraz zakupu Karty Podarunkowej o wartości nie mniejszej niż 2500zł. Usługa dostępna jest tylko w salonach Silesia Jeans Silesia City Center, gdzie dostępne są marki: Tommy Hilfiger Denim, Pepe Jeans, Levi’s, w godzinach od 7:00 do 22:00 każdego dnia. Rezerwacji Zakupów VIP należy dokonać minimum 3 dni przed datą realizacji usługi.

Chcesz umówić się na termin, napisz do Nas : VIP@silesiajeans.pl i podaj nam swój numer telefonu. Oddzwonimy i ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

Serdecznie zapraszamy!

Spresonalizowane zakupy VIP w Silesia Jeans

©2024 Silesia Jeans - All Rights Reserved.